Cedral Slates Horisontaal kate

Cedral Slates kiudtsemendist katuse- ja fassaadiplaatide ehk eelnevalt tuntud kui Dacora horisontaalne paigaldamine on kõige ökonoomsem paigaldusviis. Plaatide kulu ühele ruutmeetrile on 10,5 tükki ja seetõttu on kogu materjali hind võrreldes teiste Cedral Slates plaatidega ostjale soodsam. Horisontaalset katet on võimalik soetada neljas (4) erinevas värvitoonis ja struktuurse või naturaalse pinnaviimistlusega.

  • Faktuurpind
  • Sile

100% looduslik toode

30-aastane garantii

Tulekindel – A klass

Kaalult kerge

Kui valite ventileeritava rippfassaadi väiksematest fassaadiplaatidest, on hoone ruumides aastaringselt tagatud optimaalne sisekliima.
Selline sein soojeneb suvel aeglasemalt ning väiksema temperatuurikõikumise tõttu muutub ka hoone sisekliima vähem. Fassaadiplaatidest soojusisolatsioon tagab kaitse tormi, rahe, vihmahoogude ja paduvihma eest. Ruumid püsivad soojana ka talvel, mis tagab meeldiva sisekliima ja tunduvalt väiksema küttekulu.

Eelised

  • Kergete plaatidega võib katta ka kergeid karkasstarindeid, ilma neid täiendavalt kindlustamata. See on suurepärane lahendus hoone renoveerimisel, kuna ei nõua tarindite täiendavat tugevdamist.
  • Kiudtsement on kerge materjal, mis on valmistatud looduslikest, kergesti mittelagunevatest kuid siiski 100% ümbertöödeldavatest toorainetest: tsemendist, veest, õhust ja tsellullooskiust.
  • Katuse või fassaadi katmisel kinnitatakse iga plaat eraldi, seetõttu peab niisugune kate vastu ka tugevale tuulele ja tormile.
  • Plaatide omadustele antakse 30-aastane garantii.
  • Kiudtsementplaadid on pea kõige vastupidavam ja ökoloogilisem lahendus. Cedral Slates plaadid on parimaks lahenduseks neile, kes soovivad tagada maja katuse kaitset ilmastiku mõjude eest mõistliku hinnaga.
  • Vaatamata oma väikesele kaalule on kiudtsement eriti tugev ja vastupidav materjal.
Bränd

Mõõtmed

60×30 cm

Katuse kalle

Minimaalne katusekalle 30° koos kattega, minimaalne katusekalle 35° koos distantsliistuga

Plaadid, tk/m2

9-10,5

Kinnitus

Kinnitamine naelte või plaadikonksudega

Sobivus

katuse- ja fassaadiplaat

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist tootele: Cedral Slates Horisontaal kate


Kontaktandmed