Cedral Slates Topeltkate

Cedral Slates eelnevalt tuntud ka kui Dacora kiudtsemendist katuse- ja fassaadiplaatide ülekattega paigaldamisviis annab hoonele kaasaegse välimuse. Hoolimata sellest, kas valite ruudu- või ristkülikukujulise, täis- või eenduva servaga plaadid, sobivad 20 kuni 60 cm suurused plaadid ideaalselt mis tahes mõõtudega pindadele.

  • Faktuurpind
  • Sile

100% looduslik toode

30-aastane garantii

Tulekindel – A klass

Kaalult kerge

Kui valite ventileeritava rippfassaadi väiksematest fassaadiplaatidest, on hoone ruumides aastaringselt tagatud optimaalne sisekliima.
Selline sein soojeneb suvel aeglasemalt ning väiksema temperatuurikõikumise tõttu muutub ka hoone sisekliima vähem. Fassaadiplaatidest soojusisolatsioon tagab kaitse tormi, rahe, vihmahoogude ja paduvihma eest. Ruumid püsivad soojana ka talvel, mis tagab meeldiva sisekliima ja tunduvalt väiksema küttekulu.

Eelised

  • Kergete plaatidega võib katta ka kergeid karkasstarindeid, ilma neid täiendavalt kindlustamata. See on suurepärane lahendus hoone renoveerimisel, kuna ei nõua tarindite täiendavat tugevdamist.
  • Kiudtsement on kerge materjal, mis on valmistatud looduslikest, kergesti mittelagunevatest kuid siiski 100% ümbertöödeldavatest toorainetest: tsemendist, veest, õhust ja tsellullooskiust.
  • Katuse või fassaadi katmisel kinnitatakse iga plaat eraldi, seetõttu peab niisugune kate vastu ka tugevale tuulele ja tormile.
  • Plaatide omadustele antakse 30-aastane garantii.
  • Kiudtsementplaadid on pea kõige vastupidavam ja ökoloogilisem lahendus. Cedral Slates plaadid on parimaks lahenduseks neile, kes soovivad tagada maja katuse kaitset ilmastiku mõjude eest mõistliku hinnaga.
  • Vaatamata oma väikesele kaalule on kiudtsement eriti tugev ja vastupidav materjal.
Bränd

Mõõtmed

20×40 cm, 30×30 cm, 40×40 cm või 30×60 cm

Katuse kalle

Minimaalkalle 15° ja soovitatav kalle ≥25°

Ülekate

12-5 cm

Plaadi kaal

19,5-22,2 kg

Plaadid, tk/m2

12,0-13,7

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist tootele: Cedral Slates Topeltkate


Kontaktandmed