Scalamid põrandaplaat, seinaplaat

Värske põrandaplaat, parkett või seinaplaat on lihtne viis oma kodu, kontori või mõne teist tüüpi hoone interjööri uuendamiseks. Tänapäeval on seina-, põrandaplaate ja parketilaudu võimalik leida lugematul hulgal erinevate mustrite, värvitoonide, kujundite ja efektidega. Kas maalähedase tooniga põrandaplaat, puidu tekstuuri imiteerivad pinnad, rikkalik travertiin ja klassikaline marmor või hoopis futuristlik kujutis. Täpselt seda ja palju muud pakuvad Scalamid seina- ja põrandaplaatide kollektsioonid.

Kõik disainivalikud, lisainfo ja dokumentatsioon on saadaval tootelehtedel

Scalamid kollektsioonides on lausa 253 erinevat disainivalikut, millest 16 on siin nähtavad

Põrandaplaat ja seinaplaat

Põrandaplaat ei ole enam ainult klassikalised savi baasil toodetud keraamiline plaat. Valikusse on lisandunud mitmed erinevad materjalid, millel on erisugused omadused. Põrandaplaatide struktuur ja muster on samuti muutunud üha sarnasemaks materjalidele, mida püütakse kopeerida. Enam ei pea soetama looduslikku graniit- või marmorplaat põrandale, sest kaasaegne tehnoloogia võimaldab digitaalselt printida soovitud imitatsioonid plaadile.

Scalamid põranda- ja seinaplaatide eelised

Scalamid põranda– ja seinaplaatidel on suur eelis klassikaliste keraamiliste- ning täismassplaatide ees, kuna Scalamid plaadid on valmistatud kiudtsemendist. Kiudtsemendile on omane kõrge heliisolatsioon, mis kaotab ära traditsioonilisel plaadil kõndides tekkiva müra. Tänu oma paindlikkusele, löögikindlusele ja kõrgele kulumiskindlusele ei ole see materjal vastuvõtlik kahjustustele, mis võivad tekkida transpordi, paigalduse või igapäevase kasutamise käigus. Scalamid põrandaplaate on lihtne hooldada ning need ei vaja spetsialistide hooldust.

Materjali kujundamisel on silmas peetud ohutust keskkonna- ja inimesele. Scalamid seinaplaat on toiduga kokkupuutel ohutu ja nii põranda-, kui ka seinaplaatide lenduvate ainete heiteklass on A +. Materjal on allergeeni vaba. Sarnaselt põrandaplaadile iseloomustab ka seinaplaate hea heliisolatsioon ja Scalamid’i saab kasutada ka ruumide vaheseinte ehitamisel. Scalamid ingliskeelne koduleht

Telli TASUTA Scalamid näidiseid
Kontaktandmed