Põrandaplaat, seinaplaat ja fassaadiplaat Scalamid

Värske põrandaplaat, parkett või seinaplaat on lihtne viis oma kodu, kontori või mõne teist tüüpi hoone interjööri uuendamiseks

Tänapäeval on seina-, põrandaplaate ja parketilaudu võimalik leida lugematul hulgal erinevate mustrite, värvitoonide, kujundite ja efektidega. Kas maalähedase tooniga põrandaplaat, puidu tekstuuri imiteerivad pinnad, rikkalik travertiin ja klassikaline marmor või hoopis futuristlik kujutis. Täpselt seda ja palju muud pakuvad Scalamid kiudtsemendist põranda-, seina– ja fassaadiplaatide kollektsioonid. Scalamid pakub silmatorkavat välimust erinevate värvitoonide, tekstuuride ja struktuuride valikuga, üllatades rohkem kui 253 erineva disainivalikuga. Enam ei pea soetama looduslikku graniit- või marmorplaati põrandale, sest kaasaegne ja innovaatiline tehnoloogia võimaldab digitaalselt printida soovitud imitatsioonid plaadile. Erinevate disainide sobitades saab luua populaarsest materjalist täiesti ainulaadse välimusega fassaade ja interjööre.

Põranda-, seina- ja fassaadiplaat Scalamid

Kõik disainivalikud, lisainfo ja dokumentatsioon on leitav tootelehelt.

Scalamid kiudtsementplaadi eelised

Scalamid põranda-, seina– ja fassaadiplaadid on valmistatud materjalist, mille nimeks on kiudtsement. Kiudtsement on ehituses kõrgelt hinnatud materjal, mis saadakse vee, liiva, tsemendi ja tselluloosikiudude segamisel. Koostisosadest tulenevalt on kiudtsemendi puhul tegu täielikult keskkonnasõbraliku materjaliga, mida kasutatakse nii sise- kui ka välitingimustes. Kiudtsementplaadi üks parimaid omadusi on selle materjali vastupidavus, olles samal ajal ka peaaegu hooldusvaba. Materjal on tulekindel (A2, A1), vastupidav putukatele ning teistele kahjuritele ja kestab ka Eestile omastes äärmuslikes ilmastikuoludes. Materjali pikaealisusest annab tunnistust mõne kiudtsementplaatide tootja muljetavaldav garantii: Cedral – 10 aastat, Betopan – 10 aastat, Scalamid15 aastat.

Scalamid kiudtsementplaadil on suur eelis klassikaliste keraamiliste- ning täismassplaatide ees. Kiudtsemendile on omane kõrge heliisolatsioon, mis kaotab ära traditsioonilisel plaadil kõndides tekkiva müra. Tänu oma paindlikkusele, löögikindlusele ja kõrgele kulumiskindlusele ei ole see materjal vastuvõtlik kahjustustele, mis võivad tekkida transpordi, paigalduse või igapäevase kasutamise käigus. Scalamid põrandaplaate on lihtne puhastada ning need ei vaja spetsialistide hooldust.

Materjali kujundamisel on silmas peetud ohutust keskkonna- ja inimesele. Scalamid seinaplaat on toiduga kokkupuutel ohutu ja nii põranda-, kui ka seinaplaatide lenduvate ainete heiteklass on A +. Materjal on allergeeni vaba. Sarnaselt põrandaplaadile iseloomustab ka seinaplaate hea heliisolatsioon ja Scalamid’i saab kasutada ka ruumide vaheseinte ehitamisel. Scalamid ingliskeelne koduleht

12 põhjust, miks valida Scalamid

Soojus-heliisolatsioon Head soojus- ja heliisolatsiooni omadused

Vastupidavus Vastupidav välisteguritele (UV-kiirgus, äärmuslikud temperatuurid)

mõõtmed Suure paneeli mõõtmed 3200 x 1200 mm

Loodussõbralik Keskkonnasõbralik materjal ja raskemetallivaba

Antistaatiline Antistaatiline pind

Lenduvate ainete heite klass A + Lenduvate ainete heiteklass A +

Vastupidavus kemikaalidele ja pesuvahenditele Vastupidav kemikaalidele ja pesemisvahenditele

Plekke ja mustust tõrjuvate omadustega Plekke ja mustust tõrjuvate omadustega

kerge-hooldada Kerge hooldada

Kahjurikindel Vastupidavus seentele, bakteritele, putukatele, kahjuritele

Tagab hea õhuringluse

Ohutus kokkupuutel toiduga Ohutus kokkupuutel toiduga

Küsi pakkumist
    Kontaktandmed