TRESPA® METEON® Lumen

LUMEN FASSAADIPANEELID

Trespa® METEON® seeria Lumen fassaadipaneelid on saadaval kolmes variatsioonis ja kaheksas värvitoonis, mille rakendamisel ning kombineerimisel saab loomuliku valgusega loovalt manipuleerida. Saadaval on peegeldav-, hajus ja tekstuurne pind.

Pinnaviimistluse mitmekesisus suurendab loomingu võimalusi ja annab võimalusi luua päriselt kordumatuid fassaade. Trespa® Meteon® Lumen pakub arhitektidele originaalseid ja inspireerivaid viise hoonete liikumise, sügavuse, tooni ja elavuse lisamiseks.

Peegeldav pind

Viimistlus, mis peegeldab ümbrust, lisades erksust sügavate värvide ja läikega. Hooned integreeritakse sujuvalt keskkonda.

Hajus pind

“Vähem on rohkem”. Viimistluselt on eemaldatud läikivus ja tekstuur, peegeldades valgust siiski vähesel määral. Paneeli pind hajutab valgust, andes fassaadile sileda, tagasihoidku mati ilme, millega on võimalik saavutada puhtaim vorm.

Tekstuurne pind

Selle meeldivalt ebaühtlase mati ja läikiva pinnaga saab fassaadile lisada loomuliku ilmastiku ilme.

Trespa® on tervikliku pinnaga dekoratiivne kõrgsurve kompaktlaminaat (HPL), mis on valmistatud Trespa ainulaadse ettevõttesisese tehnoloogia, elektronkiire kõvenemise (EBC) abil. Looduslike kiudude ja termoreaktiivsete vaikude seguga valmistatakse kõrge rõhu ja -temperatuuri abil väga stabiilsed ning tihedad paneelid, millel on hea tugevuse ja massi suhe.

 

VÄRVIVALIK

Ilmastikukindlus ja värvi püsivus
Trespa® püsib esteetiline erakordselt hästi õues ja on suurepärase välimusega mitmeid aastaid.

 

kerge-hooldadaMadal hooldus ja lihtne puhastada
Trespa® sile ja ühtlane pind takistab tolmu ja mustuse kogunemist, mis võimaldab toodet vajadusel hõlpsasti puhastada.

Kindel ja vastupidav
Trespa® paneelidel on tugev kriimustus- ja löögikindlus. Paneelid on ühtlased ja lihtsalt töödeldavad ja nagu harilik lehtpuu.

Küsi pakkumist    Soovin paigaldustSoovin transportiSoovin tasuda järelmaksuga

    Kontaktandmed