Trespa Pura NFC® voodrilaud

Trespa Pura NFC® on fassaadilahendus, mis koosneb kõrgsurvelaminaat voodrilaudadest, kinnitusdetailidest ja teistest paigaldusprotsessis vajaminevatest tarvikutest.  Trespa Pura NFC® voodrilaud ehk teisisõnu fassaadilaud on visuaalselt meeldiv ja seejuures ka väga vastupidav materjal. Tootmisprotsessi käigus läbivad kõik voodrilauad ulatusliku löögi- ja UV vastupidavuse kvaliteedikontrolli ja  seetõttu annab tootja materjalile ka 10-aastase tootegarantii.

Trespa Pura NFC® voodrilauad on valmistatud kuni 70% ulatuses looduslikest kiududest, mis saadakse säästvast metsandusest. Kõik Trespa Pura NFC® tooted on sertifitseeritud vastavalt PEFC ™ standardile.

Trespa Pura NFC® annab väga hea kujundusvabaduse arhitektile ning pikaajalise ilusa viimistluse fassaadile. Materjal on saadaval kahes variandis, ülekattega ja poolpunnühendusega ning mõlemat versiooni saab paigaldada nii vertikaalselt, horisontaalselt kui ka diagonaalselt. Voodrilauad on hõlpsasti paigaldatavad ja neid on lihtne ka töödelda. Trespa Pura NFC® näol kohtuvad uuenduslik ja traditsiooniline ventileeritav ehk tuulduv fassaad.

                          Poolpunnühendus                                                          Ülekattega

VIIMISTLUS

Eeltöödeldud voodrilauad

Voodrilauad on eelnevalt viimistletud ja kasutamiseks valmis.

Kergesti paigaldatav

Voodrilaudasid on lihtne paigaldada ja protsess ei vaja eriteadmisi.

Kindel ja vastupidav

Suur kriimustus- ja löögikindlus tagab probleemideta paigaldamise ja ilusa lõpptulemuse.

Ilmastikukindel

Püsib erakordselt hästi välitingimustes ja säilitab esteetilise välimuse ka pärast mitmeid aastaid. Päikesel ja vihmal pole voodrilaudade pinnale olulist mõju.

 Pole vaja värvida, lihtne puhastadaPole vaja värvida, lihtne puhastada

Trespa Pura NFC® pind on suletud pooridega ja seetõttu on mustuse kogunemine voodrilauale minimaalne. Materjali on lihtne puhastada ja see ei vaja uuesti värvimist.’

10-aastane garantii

Toote garantii, sealhulgas värvigarantii.

Küsi pakkumist    Soovin paigaldustSoovin transportiSoovin tasuda järelmaksuga

    Kontaktandmed