TRESPA® METEON® Focus

Trespa® Meteon® portfooliosse kuulusid juba varasemalt erksate värvidega kõrgekvaliteedilised HPL-kattepaneelid (kõrgsurve kompaktlaminaat). Varasemasse kollektsiooni kuuluvad näiteks  erinevate värvide ja tekstuuridega Metallics, Uni Colours, Wood Decors ja Naturals. Uuse Focus kollektsiooni raames töötati välja kaks erilise disaini komplekti ja need on uusim lisa Trespa® Meteon® perekonda.

Focus kollektsioon on inspireeritud piirideta loomingulisest ruumist, kus põimuvad ajalugu, kultuur ja kujutlusvõime. Tulemuseks on kaks ainulaadset kujunduskomplekti Santiago ja Brooklyn.

Trespa® on tervikliku pinnaga dekoratiivne kõrgsurve kompaktlaminaat (HPL), mis on valmistatud Trespa ainulaadse ettevõttesisese tehnoloogia, elektronkiire kõvenemise (EBC) abil. Looduslike kiudude ja termoreaktiivsete vaikude seguga valmistatakse kõrge rõhu ja -temperatuuri abil väga stabiilsed ning tihedad paneelid, millel on hea tugevuse ja massi suhe.

VÄRVIVALIK

Ilmastikukindlus ja värvi püsivus
Trespa® püsib esteetiline erakordselt hästi õues ja on suurepärase välimusega mitmeid aastaid.

 

kerge-hooldadaMadal hooldus ja lihtne puhastada
Trespa® sile ja ühtlane pind takistab tolmu ja mustuse kogunemist, mis võimaldab toodet vajadusel hõlpsasti puhastada.

Kindel ja vastupidav
Trespa® paneelidel on tugev kriimustus- ja löögikindlus. Paneelid on ühtlased ja lihtsalt töödeldavad ja nagu harilik lehtpuu.

Lõputute võimalustega fassaadipaneelid

Trespa® fassaadiplaadid on uuenduslikud ja funktsionaalsed ventileeritavate fassaadisüsteemide, rõdude ja päikesekattelahenduste jaoks. Trespa® paneele saab kasutada iseseisvalt või koos teiste materjalidega. Need sobivad suurepäraselt ainulaadsete efektide loomiseks, hoone unikaalse ilme ja ehitise omaduste rõhutamiseks. Paneelidel on lai värvi-, viimistlus, suuruse ja paksuses valik. Kogu tootevalik on 10-aastase tootegarantiiga.

Küsi pakkumist


Kontaktandmed