Avasta kodu uus ilme koos Veluxi akendega

Avasta oma kodus rohkem valgust ja mugavust Veluxi akendega, mis muudavad igapäevased hetked eriliseks ning toovad kaasa innovaatilisi lahendusi, tagades samal ajal meeldiva sisekliima. Velux, kauaaegne akende asjatundja, ühendab praktilisuse ja kauni disaini, parandades sellega elamise kvaliteeti.

Juba üle 80 aasta on Velux loonud paremaid sisekeskkondi, tuues päevavalgust ja värsket õhku kodudesse ja muudesse hoonetesse üle kogu maailma. Peamised tooted on katuseaknad, lamekatuste katuseaknad ja modulaarsed katuseaknad ärihoonetele, sealhulgas anduriga juhitavad, kaugjuhitavad ja nutikodu süsteemid.

Avasta VELUXi rikkalik valik ning leia täpselt sinu vajadustele vastav lahendus, olgu see siis elegantne puitraam või kaasaegne hooldusvaba variant. Mitmekesise valiku hulgas saad nautida mitte ainult klassikalise ilmega aknaid, vaid ka tipptasemel tehnoloogiaga varustatud lahendusi. Tõsta oma elukeskkonna kvaliteeti, tuues sisse rohkem valgust ja õhku, ning avasta taeva ilu, mida võid nautida igapäevaselt. 

renewable-energy-icon

ENERGIASÄÄST

Aknad on kavandatud energiatõhusaks, aidates vähendada kütte- ja jahutuskulusid. Täiustatud klaasitehnoloogiad aitavad säilitada soojust talvel ja reguleerida temperatuuri suvel.

soundproof-icon

HELIPIDAVUS

Veluxi aknad pakuvad head heliisolatsiooni, tagades rahuliku ja privaatse sisekeskkonna. Täiustatud konstruktsioon ja kvaliteetsed materjalid aitavad vähendada välismüra sissetungi. 

different-icon

MITMEKÜLGSUS

Mitmekesine valik stiilseid ja funktsionaalseid disaine, mis sobivad erinevate arhitektuuristiilidega. Valikus on erinevad raamimaterjalid, värvid ja kujundused.

verified

KVALITEET

Turvalisus kajastub akende disainis, kus on kasutatud vastupidavaid ja kvaliteetseid materjale. Lisaks on aknad varustatud nutikate ja usaldusväärsete lukustussüsteemidega

Mõistlik investeering kodu mugavusse ja energiatõhususse

Katuseaknad kujutavad endast rohkemat kui lihtsalt klaasi ja raami katusel, need on praktilised vahendid, mis oluliselt parandavad kodu energiatõhusust, õhukvaliteeti ja üldist elamismugavust. Kui kavatsete oma kodu renoveerida või uut maja ehitada, soovitame kindlasti kaaluda katuseakende lisamist oma projektile. See investeering tasub end ära nii lühemas kui ka pikemas perspektiivis.

Katuseaknad tagavad suurepärase ventilatsiooni, eriti kõrgetes ruumides, kus soe õhk kipub kogunema lae alla. Avatavad katuseaknad võimaldavad soojal õhul ruumist lahkuda, samal ajal värsket õhku sisse tuua, mis aitab hoida ruumi meeldivalt jahedana suvel ja vähendab kondensatsiooni talvel. See mitte ainult ei paranda õhukvaliteeti, vaid aitab ka ennetada hallituse ja niiskuse tekkimist.

INSPIRATSIOON

Küsi pakkumist


    Kontaktandmed