Cedral Slates ehk eelnevalt Dacora

Cedral Slates ehk eelnevalt Dacora nimelised fiibertsementplaadid pakuvad atraktiivseid, vastupidavaid ja kindlaid lahendusi, et kaitsta hooneid isegi kõige karmimate ilmastikutingimuste eest. Cedral Slates katteplaatide ainulaadsed omadused:

unikaalne-atraktiivne

Atraktiivsus

Cedral Slates katteplaadid on saadaval neljas toonis ja mitmes isenäolises profiilis ning neid saab paigaldada paljudel erinevatel viisidel, mis tähendab seda, et hoone katus on võimalik kujundada ühtesulanduvana või silmapaistva elemendina. Päästa loomingulisus valla ja lisa oma hoonele isikupära.

Vastupidavus

Suurepärane funktsionaalsus

Cedral Slates ehk eelneva nimega Dacora katuse- ja fassaadiplaadid on loodud vastu pidama ja materjali omadusi hoidma stabiilselt isegi kõige karmimates ilmastikutingimustes.

Fiibertsemendil on mitte ainult suurepärased vee- ja külmakindlad omadused, vaid see on tõrjuv ka paljude elusorganismidele, nagu näiteks seened, bakterid, putukad ja kahjurid.

Lihtne paigaldada

Lihtne paigaldada

Fiibertsementplaadid on kerged, nendega on lihtne töötada ja neid saab paigutada kergematele katusekonstruktsioonidele ilma lisatugevduseta – mis muudab need renoveerimisel ideaalseks lahenduseks.

Cedral Slates katuse- ja fassaadiplaatidel on ruutmeetri kohta rohkem kinnitusi kui ühelgi teisel katusematerjalil, mis tagab katuseplaatidele täiendava vastupidavuse.

Garantii

Kindel garantii

Tootja annab materjalile kuni viieaastane garantii homogeense vananemise vastu. Alates toote tarnimisest tagab tootja katuseplaatide väljanägemise homogeense ja ühtlase arengu, säilitades nende põhitooni.

Lisaks on materjalil kuni 5-aastane materjaligarantii. Tootja tagab fiibertsementplaatide olemuslike omaduste usaldusväärsuse.

Mittesüttiv

Fiibertsement ehitusmaterjalidel on suurepärane tulekustutusklass A2-s1, d0 A2 tähistab mittesüttivat toodet. Väärtus s1 näitab, et tulekahju korral ei teki suitsu, ja d0 osutab sellele, et materjal ei moodustu tilku. Lihtsalt öeldes: Cedral Slates on mittesüttiv.

Loodussõbralik

Keskkonnasõbralik

Keskkonnamõju vähendamiseks optimeerime tootjaga järjepidevalt oma äriprotsesse. Oma keskkonnastrateegias keskendume peamiselt järgmisele:

Energiatarbimise ja CO2 heite vähendamine ning loodusvarade kasutamise minimeerimine. Kuidas nad seda teevad? Tootes tõhusamalt ja võttes ringlusse üha rohkem tootmisjäätmeid.

hooldus

Lisaväärtus

Cedral Slates kiudtsementplaadid pakuvad kaunist ja vastupidavat lahendust, mis suurendab teie kinnisvara väärtust ning millesse investeerimine tasub end mitmekordselt ära isegi siis, kui te ei plaani oma kodu lähiajal müüa. Kodu silmapaistev välimus on ahvatlev lisaboonus.

Bestor Grupp soovitab