Ettevõttest

Bestor Grupp AS on ehitusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte.

Bestor Grupp AS on 28-aastase ajalooga kodumaisel kapitalil põhinev ehitusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte, olles mitmete rahvusvaheliste kaubamärkide ametlik maaletooja Eestis. Bestor Grupp AS pakub laia valikut katusekatte-, fassaadikatte- ja interjöörimaterjale ning meie laiast tooteportfellist leiavad endale sobivad ehitusmaterjalid nii äri- kui ka erakliendid.

Tänaseks müüakse meie tooteid 120 kaupluses üle Eesti, mitmes e-poes nii Eestis kui ka Soomes ning enda esinduspoodides Tallinnas ja Tartus.
Esindame Eestis mitmeid maailmas kvaliteedi poolest tuntuid kaubamärke nagu näiteks: Eternit, Cedral, Scalamid, Forescolor, Forest Floor, Resopal, Trespa, TepePan, Creaton, Queentile, Foamglas, Fatrafol, IKO ja palju teisi.

Kontserni kuuluvad veel ehitusettevõtted K-Kate ja Bestorkate Tartu ning silepleki detaile tootev ettevõte Plekimeister 5+.

Bestor Grupp Tallinna müügisalong

Meie Tallinna müügisalong on avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00 kuni 17:00.

Asume aadressil Valdeku 168, Tallinn, 11217.
Telefon: +372 5362 7706
E-post: bestor@bestor.ee

Bestor Grupp Tartu müügisalong

Meie Tartu müügisalong on avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00 kuni 17:00.

Asume aadressil Tööstuse tee 3, Tõrvandi, 61715 Tartu maakond.
Telefon: +372 5199 2701
E-post: bestor@bestor.ee

Bestor Grupp Helsinki müügisalong

Meie Helsinki müügisalong on avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00 kuni 17:00.

Asume aadressil Sorvaajankatu 15, 00880 Helsinki
Telefon: +358 44 9873167
E-post: bestor@bestor.ee

Bestor Grupp AS tiim

Aadu Kaseväli

Müügiesindaja Põhja-Eesti
—–
aadu.kasevali@bestor.ee

Triinu Raamat

Müügiesindaja Lõuna-Eesti
—-
triinu.raamat@bestor.ee

Mario Vent

Projektimüük edasimüüjatele
—–
mario.vent@bestor.ee

Marju Noormets

Fassaadimaterjalide tootejuht
—–
marju.noormets@bestor.ee

Tiiu Ratassepp

Pearaamatupidaja
—–
tiiu.ratassepp@bestor.ee

Taavi Ossip

Juhatuse liige/ostu-, müügijuht
—–
taavi.ossip@bestor.ee

Aade Aas

Finantsjuht
—–
aade.aas@bestor.ee

Alari Tippi

Turundusjuht
—–
alari.tippi@bestor.ee

Külli Taul

Raamatupidaja
—–
kylli.taul@bestor.ee

Allan Piik

Väikesaadetiste vedu

Meie edasimüüjate võrgustik