Ettevõttest

Bestor Grupp AS on 27-aastase ajalooga kodumaisel kapitalil põhinev ehitusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte, olles mitmete rahvusvaheliste kaubamärkide ametlik maaletooja Eestis. Bestor Grupp AS pakub laia valikut katusekatte-, fassaadikatte- ja interjöörimaterjale ning meie laiast tooteportfellist leiavad endale sobivad ehitusmaterjalid nii äri- kui ka erakliendid.

Tänaseks müüakse meie tooteid 120 kaupluses üle Eesti, mitmes e-poes nii Eestis kui ka Soomes ning enda esinduspoodides Tallinnas ja Tartus.
Esindame Eestis mitmeid maailmas kvaliteedi poolest tuntuid kaubamärke nagu näiteks: Eternit, Cedral ja Cedral Slates, Scalamid, Forescolor, Forest Floor, Resopal, Trespa, Everest, Creaton, Queentile, Foamglas, Fatrafol, IKO ja palju teisi.

Kontserni kuuluvad veel ehitusettevõtted K-Kate ja Bestorkate Tartu ning silepleki detaile tootev ettevõte Plekimeister 5+.

Bestor Grupp AS tiim

Aadu Kaseväli

Müügiesindaja Põhja-Eesti
+372 5199 9431
aadu.kasevali@bestor.ee

Triinu Raamat

Müügiesindaja Lõuna-Eesti
+372 5199 2701
triinu.raamat@bestor.ee

Mario Vent

Projektimüük edasimüüjatele
+372 502 3684
mario.vent@bestor.ee

Marju Noormets

Fassaadimaterjalide tootejuht
+372 511 1638
marju.noormets@bestor.ee

Tiiu Ratassepp

Pearaamatupidaja
+372 6 107 935
tiiu.ratassepp@bestor.ee

Taavi Ossip

Ostujuht

taavi.ossip@bestor.ee

Aade Aas

Finantsjuht
+372 5065 184
aade.aas@bestor.ee

Alari Tippi

Turundusjuht
+372 5816 2265
alari.tippi@bestor.ee

Maili Noor

Turundusspetsialist

maili.noor@bestor.ee

Külli Taul

Raamatupidaja
+372 610 7962
kylli.taul@bestor.ee

Allan Piik

Väikesaadetiste vedu

Bestor Grupp AS Tallinna esinduskauplus

Avatud: E-R 8:00-17:00

Valdeku 168, Tallinn 11217
Telefon: +372 5362 7706
E-post: bestor@bestor.ee

Bestor-Valdeku-168-Bestor-Grupp

Bestor Grupp AS Tartu esinduskauplus

Avatud: E-R 9:00-17:00

Tööstuse tee 3, Tartu 61715
Telefon: +372 5199 2701
E-post: bestor@bestor.ee

Bestor-Grupp-Toostuse-tee-3

Asukoht kaardil