SISSEJUHATUS

Avasta Leedu eterniitplaat

Kaasaegne eterniitplaat on reeglina valmistatud tsemendist, lubjakivist, amorfsest ränidioksiidist, tselluloosist, polüvinüülalkoholist ja veest.

Erinevalt nõukogude aegsest materjalist ei sisalda kaasaegne eterniit enam tervisele ohtlikku asbesti ja selle asemel parandab plaadi tugevust ja elastsust tekstiilitööstuses tuntud polüvinüülalkoholikiud (PVA).

rsz-dsc06753

Miks tasub eelistada eterniitplaate?

katuse-mõõtmine Vana eterniitkatuse asendamine ei vaja ehitusluba

Soojus- ja heliisolatsioon Vaikne, ei kolise tuule, vihma ega rahega

Loodussõbralik Ei sisalda enam kahjulikku asbesti

veekindel Difuusne (hingav), kaitseb konstruktsioone niiskuse eest

eterniit Valmistatakse erinevas mõõdus ja värvitoonides

tulekindel Tulekinde, ei põle ega soodusta tule levikut

LEEDU ETERNIIT

CurtCoat® värvitehnoloogia

Leedu eterniidi katmisel on kasutatud spetsiaalset karastatud CurtCoat® värvitehnoloogiat, et eterniitplaadid püsiksid kauem esindusliku välimusega.

Kindlaim garantii

Materjali katab 30-aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud.

Safety Strips® ohutusribad

Leedu eterniitplaatides kasutatakse spetsiaalseid Safety Strips® ohutusribasid, mis annab hea mehaanilise tugevuse ning vastupidavuse purunemisele.

TEHASES ETTEVALMISTATUD

Leedu päritolu eterniitplaatidel lõigatakse nurgad juba tootmisel. Lisaks on viielainelistel Gotika ja Villa plaatidel ettepuuritud augud.

30 aastane materjali kvaliteediga seotud garantii

Tundub mõistlik lahendus, saatke mulle pakkumine!

Eternit-Klasika-Grafiit Eterniit-Villa-Grafiit

Viie või kaheksa-laineline

Peamiselt on levinud kaheksa- ja viielainelised eterniitplaadid. Viielainelistel plaatidel on tavaliselt kõrgemaid lained, mis muudavad plaadi jäigemaks ja vastupidavamaks (sõltub tootjast). Leedu päritolu „Eternit Villa ja Gotika” plaadi lained on 51 mm kõrged, võrreldes standardse ehk kaheksalineliste plaatidega – 11 mm kõrgemad. Mida kõrgemad on lained, seda suuremat koormust talub plaat.

See on oluline Eesti kliimas, kus on iseloomulikud külmad talved suure lumega. Samuti kui on vaja astuda katusele, ei pea kartma plaatide purunemist.

TERVIKLAHENDUS

Samast materjalist lisatarvikud

eterniitkatused on võimalik soetada terviklahendusena. See tähendab seda, et lisaks eterniitplaatidele on saadaval ka samast materjalist lisatarvikud erinevate katuse sõlmede viimistlemiseks. Valikus on harjakatted, otsaplaadid, servakatted, ühenduselemendid vertikaalse seinaga ja harjakivid. Samuti sobituvad eterniitkatusele edukalt erinevad turvaelemendid ja teised katustele mõeldud tarvikud.

Kaasaegne eterniit katab juba kümneid, kui mitte sadu tuhandeid katuseid üle kogu Eesti

INSPIRATSIOON

Küsi pakkumist    Harja- ja servakate (eterniit)Harja- ja servakate (plekk)AluskateKäiguteeLumetõkeKatuseredelVihmaveesüsteem (ümar)Vihmaveesüsteem (kandiline)KatuseakenPiksekaitsePäikesepaneelid


    Soovin paigaldustSoovin transportiSoovin finantseerimise pakkumist täislahendusele

    Kontaktandmed