Katusteplekk või kivipuistega katuseplekk

Kivipuistega katuseplekk, mis see on?

Kivipuistega katuseplekk QUEENTILE® – kivipuistega katuseplekk ehk plekk-katus, teraskatus on materjal viilkatustele, mis põhineb alumiiniumtsingitud plekil. Basalt kivipuistega kaetud plekk-katusel on oluliselt pikem kasutusiga kui tavalisel tsingitud plekil. Lisaks annab kivipuiste Queentile katusematerjalile eriti edeva välimuse. Kivipuistega plekk-katus on valmistatud toorainest, mida toodavad eranditult maailma juhtivad tootjad. Materjaliga on tehtud kliimakatsetusi, mis kinnitavad toote kõrget kvaliteeti ning materjalidele on lisatud kaasa kõik dokumendid ja tõendavad sertifikaadid.

Kuna plaat on kaetud kivipuistega siis puudub müra kui vihma/rahet peaks sadama. Materjal on samuti kaalult kerge, seda saab kasutada mis tahes aegunud katusematerjali asendajana. Kivipuiste peamine osa on kaetud läbipaistva akrüülikihiga, mis kaitseb pinda vananemise, UV kiirguse, niiskuse ja samuti sambla tekkimise eest. Lisaks sellele on see ka vastupidav äärmuslikele temperatuuridele ja materjal on tuleohutuses A-klass. Kivipuistega katusepleki paigaldust pakuvad meie paigalduspartnerid K-Kate ja Bestorkate Tartu

Võrdlus: katuseplekk kivipuistega või ilma

Kivipuistega katuseplekkKiviprofiil katuseplekk
Materjali garantii50 aastatReeglina 10 aastat, premium toodetel kuni 50
TemperatuuritaluvusKõrgeKeskmine
PleekimiskindelJAHEI
Müra summutavJAHEI
TuleohutusklassAA
Sambla ja seente tekeEIJAH
RoostevabaJAHEI
MitmekihilineJAH EI
KorrosioonitekkeohtEIJAH

7 põhjust, miks kivipuistega katuseplekk on parem

Soojus- ja heliisolatsioon

Müra summutav, ei kolise vihma ega rahega.

Kaalult kerge, (kaal pinna ruutmeetril ei ületa 6,5 ​​kg) – seda saab kasutada mis tahes aegunud katusematerjali asendajana.

Eluiga

Garantii tootjalt otse lõpptarbijale 50 aastat!

Ei tuhmu ega pleeku päikese käes.

Tuleohutuses A-klass.

Vastupidav äärmuslikele temperatuuridele.

Paigaldamine kerge.

Kõik materjali värvivalikud, lisainfo ja dokumentatsioon on leitav tootelehtedelt

Kuna oma silm on kuningas, siis küsi meilt TASUTA Queentile kivipuistega katusepleki näidiseid või astu läbi meie salongist, et saaksid materjaliga ka iseseisvalt tutvuda.

Küsi pakkumist
    Kontaktandmed