Katusepleki vaikne alternatiiv on eterniit

Korralik katus algab hoolikalt valitud materjalidest ja hästi läbimõeldud paigaldusest. Hea katus peab püsima tervena ja oma ülesannet täitma aastakümneid. Lisaks temperatuuri kõikumisele peab katus taluma tuult, erinevaid sademeid, sealjuures ka happelisi ja ultraviolettkiirgust.

security

KINDEL GARANTII

Ainult meie katame 30 aasta jooksul pärast ostu kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest.

sound-waves

VAIKNE

Tugevama vihma korral võib katuseplekiga kaetud hoones müratase ületada 90 dB piiri. Eterniidi puhul on müratase 16 dB madalam ehk 74 dB.

sun

TEMPERATUUR

Katuseplekk on vastuvõtlik temperatuuri muutustele ning kuumeneb päikese käes kiiresti. Eterniit seevastu võib aidata hoone sisemust jahedamana hoida.

sand-clock

KASULIK ELUIGA

Odava hinnaga soetatud õhuke katuseplekk võib lumekoormusega kergelt muljuda, tugevama tuulega laperdada vastu katusekonstruktsiooni ning üleüldiselt võib katuse eluiga osutuda oodatust lühemaks.

Ainult meie katame kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud 30 aasta jooskul

Teadaolevalt on plekk-katused korrosioonitundlikud, seega ei kehti garantii merelises kliimas. Eterniidi 30-aastane materjali kvaliteediga seotud garantii ning 5-aastane värvigarantii katavad kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest.

eterniit

Eterniit, kauakestev katusematerjal

Neile, kes soovivad majale katust, mis kestaks vähemalt 50 aastat, oleks esteetiliselt kaunis ja soodsa hinnaga, on eterniit pakutavatest katusematerjalidest parim valik. 

Eterniit on vaieldamatult üks enimkasutatud katusematerjale Eestis ja Baltikumis

Eterniiti kasutatakse igasuguste hoonete katuste ehitamisel ning samuti kasutatakse suuremaid plaate fassaadide ehitamisel (nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt paigaldades). Eterniidi vastupidavuse ja hea hinna tõttu julgeme seda materjali soovitada nii era- kui ka ärikliendile.

Keskkonnasõbralik eterniitplaat on reeglina valmistatud tsemendist, lubjakivist, amorfsest ränidioksiidist, tselluloosist, polüvinüülalkoholist ja veest. Erinevalt nõukogude aegsest materjalist ei sisalda kaasaegne eterniit enam tervisele ohtlikku asbesti ja selle asemel parandab plaadi tugevust ja elastsust tekstiilitööstuses tuntud polüvinüülalkoholikiud (PVA).

Mittesüttiv
Koostisosadest tulenevalt on eterniit mittesüttiv materjal, mis vastab tuletundlikkusklassile A2.
Difuusne
Materjal on difuusne (hingav), liigniiskus pääseb konstruktsioonidest välja.
Ei vaja ehitusluba
Hoone renoveerimisel ja vana eterniitkatuse vahetamine uue eterniidi vastu ei vaja ehitusluba.
Kauakestev
Eterniit on väga kauakestev materjal, eluiga vähemalt 50 aastat ning garantii tootele 30 aastat.

Küsi pakkumist    Harja- ja servakate (eterniit)Harja- ja servakate (plekk)AluskateKäiguteeLumetõkeKatuseredelVihmaveesüsteem (ümar)Vihmaveesüsteem (kandiline)KatuseakenPiksekaitsePäikesepaneelid


    Soovin paigaldustSoovin transportiSoovin finantseerimise pakkumist täislahendusele

    Kontaktandmed