Materjalikoolitus

AS Bestor Grupp läbiviidav materjaikoolitus on suunatud spetsiaalselt elukutselistele arhitektidele, paigaldajatele, üldehitajatele, eelarvestajatele ja projektijuhtidele. Materjalikoolitus pakub suurepärast võimalust täiendada oma teadmisi ja oskusi, pöörates erilist tähelepanu just nendele toodetele, mida te oma igapäevatöös kõige rohkem kasutate.

Materjalikoolituse üldinfo

Toimumise asukoht: Koolitus toimub kas teie kontoris või meie esindussalongis (Valdeku 168,Tallinn või Tööstuse tee 3, Tõrvandi) olenevalt teie eelistusest.

Toimumise aeg: Pärast registreerimisvormi esitamist võtab meie materjali konsultant teiega ühendust ning lepib kokku toimumise aja vastavalt teie ajakavale ja asukohale.

Registreerimise lõpp: Teisipäev 23.aprill.2024.

Kestvus: Hinnanguliselt 2-3 tundi, sõltuvalt huvipakkuvate tootegruppide kogusest.

Hind: Tasuta

Materjalikoolituse sisu

Materjalikoolituse käigus keskendume ainult toodetele, mis on osa teile huvipakkuvast tootegrupist. Teoreetiline osa annab ülevaate materjalidest tervikuna ning sisaldab väärtuslikke nõuandeid, nippe ja parimaid tavasid, et saaksite oma projekte tõhusamalt ja edukamalt ellu viia. 

Kasu

  • saad põhjaliku ülevaate turul olevatest materjalidest;
  • saad võimaluse esitada küsimusi ja arutada reaalsete projektide üle silmast silma konsultandiga, kes teab oma tootegruppi nagu oma viite sõrme;
  • saad koolituse käigus kaasa põhjaliku paigaldusjuhendi, näidisteraamatu ja ligipääsu BIM mudelitele;
  • saad oma ettevõtte nimekirja, kellele pakume võimalusel alati parimat hinnataset.