Foamglas® F Seeria 600×450 mm

Foamglas® F seeria plaadid on kõigist Foamglas® toodetest suurima survetugevusega ja neid kasutatakse põrandate või katuste ehitamisel, mis nõuavad väga kõrget survetugevust nagu näiteks masin liiklusega katused. F seeria isolatsiooni soojusjuhitavus on 0,050 W / (m · K) ja maksimaalne survetugevus on 1600 kPa ning seejuures on toode ka täielikult vee- ja niiskuskindel.

Slabs plaatidel puudub pealmine bituumeni kiht ning materjali kasutatakse kogu hoone sisemise ja välimise piirde ulatuses.

Tapered plaadid toodetakse eritellimusena kasutades originaalseid arhitekti CAD-jooniseid, et luua täpsete kallete ja suurustega isolatsioon konkreetse ehitise tarbeks. Plaadid nummerdatakse tehases vastavalt paigalduse positsioonile. Pealmisele pinnale vermitud nool näitab kitsenemise suunda.

Ready isolatsioonitoodetel on tehases paigaldatud pealmine bituumeni kiht, mis võimaldab paigaldada hüdroisolatsiooni kasutades nt põletit.

Vahtklaas on peaaegu 100% puhtast klaasist valmistatud isoleeriv materjal, mis saadakse keeruka tootmisprotsessi käigus, moodustades erineva suurusega klaasraamist paneelid. Paneeli sisemus moodustub süsihappegaasiga (CO2) täidetud ja suletud kärgedest. Vahtklaasi kasutatakse tavapäraselt hoonetel, kus oluline on vastupidavus niiskusele, näiteks veetöötlushooned, basseinid, rohekatused jne, suure koormusega katustel nagu parkimiskatused, päikesekatused, masinate katused jne või hoopis maa-aluseks põranda soojustamiseks.

Foamglas® F Seeria

Foamglas® F seeria isolatsioonid on valmistatud spetsiaalselt sorteeritud taaskasutatavast klaasist (≥ 60%) ja looduslikest toorainetestst nagu liiv, dolamiit ja lubi. Materjal on:

  • Vee- ja niiskuskindel
  • Näriliste- ja putukakindel
  • Vastupidav keemilistele ühenditele, sh happekindel
  • Kergelt töödeldav
  • Mittesüttiv
  • Veeauru mitteläbilaskev
  • Mõõtmetelt stabiilne
  • Ökoloogiline
  • Radooni isoleeriv
Paksus

Klassikaline slabs 40-180 mm; Tapered plaat 60-160 mm

Mõõtmed

600×450 mm

Tihedus

165 kg/m³

Survetugevus

≥ 1600 kPa

Lambda ehk soojusjuhtivustegur (λ)

≤ 0,050 W/(m·K)

Veeauru läbilaskvus vastavalt EN ISO 10456

μ = ∞

Hügroskoopsus ehk niiskusimavus

0

Tuletundlikkus (EN 13501-1)

Euroklassile A1 vastav materjal, mittesüttiv, mürgiste aurudeta

Sulamistemperatuur (DIN 4102-17)

>1000 °C

Temperatuuritaluvus piirid

-265°C kuni +430°C

Soojuspaisumistegur (EN 13471)

9 x 10-6 K-1

Küsi pakkumist