Foamglas® T3+ Seeria 1200×600 mm

Foamglas® T3+ seeria 1200×600 mm plaate kasutatakse kogu hoone sisemiste ja välimiste osade ulatuses. T3+ seeria isolatsiooni soojusjuhitavus on 0,036 W / (m · K) ja UDL-i survetugevus ≥ 500 kPa ning seejuures on toode ka täielikult vee- ja niiskuskindel. Selle seeria plaadid pakuvad kõiki vahtklaasi peamiseid eeliseid – pikaajaline termiline tõhusus, suurepärane survetugevus ja mittesüttivus. T3+ seeria Board ja Ready Board vahtklaas plaadid on populaarsed suurte seina- ja katusepindade isoleerimisel.

Board plaadi sisemus koosneb vahtklaasist ja vastab A1 tulekassile, kuid esiküljele on tehases lisatud õhuke fliisist kate, mille tulemusena on materjali tuleklass E.

Ready Board  isolatsioonitoodetel on tehases paigaldatud pealmine bituumeni kiht, mis võimaldab paigaldada hüdroisolatsiooni kasutades nt põletit.

Vahtklaas on peaaegu 100% puhtast klaasist valmistatud isoleeriv materjal, mis saadakse keeruka tootmisprotsessi käigus, moodustades erineva suurusega klaasraamist paneelid. Paneeli sisemus moodustub süsihappegaasiga (CO2) täidetud ja suletud kärgedest. Vahtklaasi kasutatakse tavapäraselt hoonetel, kus oluline on vastupidavus niiskusele, näiteks veetöötlushooned, basseinid, rohekatused jne, suure koormusega katustel nagu parkimiskatused, päikesekatused, masinate katused jne või hoopis maa-aluseks põranda soojustamiseks.

Foamglas® T3+ seeria

Foamglas® T3+ seeria isolatsioonid on valmistatud spetsiaalselt sorteeritud taaskasutatavast klaasist (≥ 60%) ja looduslikest toorainetestst nagu liiv, dolamiit ja lubi. Materjal on:

 • Vee- ja niiskuskindel
 • Näriliste- ja putukakindel
 • Vastupidav keemilistele ühenditele, sh happekindel
 • Kergelt töödeldav
 • Mittesüttiv
 • Veeauru mitteläbilaskev
 • Mõõtmetelt stabiilne
 • Ökoloogiline
 • Radooni isoleeriv
Paksus

50-200 mm

Mõõtmed

1200×600

Tihedus

100 kg/m³

Survetugevus

≥ 500 kPa

Lambda ehk soojusjuhtivustegur (λ)

≤ 0,036 W/(m·K)

Veeauru läbilaskvus vastavalt EN ISO 10456

μ = ∞

Hügroskoopsus ehk niiskusimavus

0

Tuletundlikkus (EN 13501-1)

Euroklassile A1 vastav materjal, mittesüttiv, mürgiste aurudeta

Sulamistemperatuur (DIN 4102-17)

>1000 °C

Temperatuuritaluvus piirid

-265°C kuni +430°C

Soojuspaisumistegur (EN 13471)

9 x 10-6 K-1

Küsi pakkumist  Soovin paigaldustSoovin transportiSoovin finantseerimise pakkumist täislahendusele

  Kontaktandmed