Foamglas® T4+ Seeria 600×450 mm

Foamglas® T4+ seeria plaadid sobivad mitmesuguste hoone osade isoleerimiseks. Materjali võib kasutada lamekatuse-, fassaadi-, põranda alt ja siseseinte, – põrandate ning lagede soojustamisel. T4+ seeria isolatsiooni soojusjuhitavus on 0,041 W / (m · K) ja UDL-i survetugevus 600 kPa ning seejuures on toode ka täielikult vee- ja niiskuskindel.

Slabs plaatidel puudub pealmine bituumeni kiht ning materjali kasutatakse kogu hoone sisemise ja välimise piirde ulatuses.

Tapered plaadid toodetakse eritellimusena kasutades originaalseid arhitekti CAD-jooniseid, et luua täpsete kallete ja suurustega isolatsioon konkreetse ehitise tarbeks. Plaadid nummerdatakse tehases vastavalt paigalduse positsioonile. Pealmisele pinnale vermitud nool näitab kitsenemise suunda.

Ready isolatsioonitoodetel on tehases paigaldatud pealmine bituumeni kiht, mis võimaldab paigaldada hüdroisolatsiooni kasutades nt põletit.

Vahtklaas on peaaegu 100% puhtast klaasist valmistatud isoleeriv materjal, mis saadakse keeruka tootmisprotsessi käigus, moodustades erineva suurusega klaasraamist paneelid. Paneeli sisemus moodustub süsihappegaasiga (CO2) täidetud ja suletud kärgedest. Vahtklaasi kasutatakse tavapäraselt hoonetel, kus oluline on vastupidavus niiskusele, näiteks veetöötlushooned, basseinid, rohekatused jne, suure koormusega katustel nagu parkimiskatused, päikesekatused, masinate katused jne või hoopis maa-aluseks põranda soojustamiseks.

Foamglas® T4+ seeria

Foamglas® T4+ seeria isolatsioonid on valmistatud spetsiaalselt sorteeritud taaskasutatavast klaasist (≥ 60%) ja looduslikest toorainetestst nagu liiv, dolamiit ja lubi. Materjal on:

 • Vee- ja niiskuskindel
 • Näriliste- ja putukakindel
 • Vastupidav keemilistele ühenditele, sh happekindel
 • Kergelt töödeldav
 • Mittesüttiv
 • Veeauru mitteläbilaskev
 • Mõõtmetelt stabiilne
 • Ökoloogiline
 • Radooni isoleeriv
Paksus

Klassikaline slabs 40-200 mm; Tampered plaat 60-200 mm

Mõõtmed

600×450 mm

Tihedus

115 kg/m³

Survetugevus

≥ 600 kPa

Lambda ehk soojusjuhtivustegur (λ)

≤ 0,041 W/(m·K)

Veeauru läbilaskvus vastavalt EN ISO 10456

μ = ∞

Hügroskoopsus ehk niiskusimavus

0

Tuletundlikkus (EN 13501-1)

Euroklassile A1 vastav materjal, mittesüttiv, mürgiste aurudeta

Sulamistemperatuur (DIN 4102-17)

>1000 °C

Temperatuuritaluvus piirid

-265°C kuni +430°C

Soojuspaisumistegur (EN 13471)

9 x 10-6 K-1

Küsi pakkumist  Soovin paigaldustSoovin transportiSoovin finantseerimise pakkumist täislahendusele

  Kontaktandmed