Kiudtsementplaat Equitone

Equitone on fassaadimaterjal, mis on disainitud arhitektide poolt ja arhitektide jaoks

Materjali toodetakse paneelidena, mis on võimalik lõigata mistahes suuruse või kujuga plaatideks. Equitone pakub enneolematut disaini paindlikkust. Kiudtsemendist paneele saab vesipritsi või CNC masinatega perforeerida, freesida ning neile saab teha graveeringuid. Materjali toodetakse maksimaalse suurusega kuni 1,25 x 3,1 m ja neile on võimalik standardsete tööriistade abil anda soovitav kuju ja suurus. Materjal sobib ka interjööride või mööbli kujundamiseks.

UV-kiirguskindel ja püsiva värvusega

Suur värvivalik

Keskkonnasõbralik lahendus

Täielikult tulekindel – A2

Equitone Linea

EQUITONE Linea on reljeefne läbinisti värvitud fassaadimaterjal, mis mängib valguse ja varjudega. EQUITONE Linea pind tõstab esile tsementmaterjali algse sisetekstuuri. Iga hetk päevas, valguse nurgamuutus annab fassaadimaterjalile erineva aspekti. Materjal on saadaval suurte paneelidena, mida saab lõigata mis tahes suuruse või kujuga paneelideks. Paneeli läbivärvitud olemus tagab teravad, monoliitsed detailid. Mõõdud: 1220×2500 mm, 1220×3050 mm.

Equitone Natura / Natura Pro

Fassaadiplaat Equitone Natura / Natura Pro on kaetud unikaalse poolläbipaistva kattekihiga, mistõttu kumab kiudtsemendi tekstuur sellest läbi. Plaatide kauni välimuse ja pikaealisuse tõttu kasutatakse neid prestiižsete mitmekorruseliste elu- ja ärihoonete ehituses. Natura pakub projekteerijaile nüansirikkaid värvitoone, mis võimaldavad luua silmatorkavaid fassaade. Sama tähtis, kui Natura poolt loodav loominguline vabadus, on ka nende plaatide tugevus, vastupidavus ja kasutuskergus. Neid omadusi tõestavad juba palju aastaid muljetavaldavad fassaadilahendused kogu maailmast. Natura Pro plaatidele on lisatud kattekiht, mis võimaldab plaate puhastada grafitist.

Alumiinium- või teraskonstruktsioonil võib kasutada neete, puitkonstruktsiooniga on vaja kasutada kruve. Tulekindlad, kiudtsemendist mati pinnaga siledad plaadid sobivad kasutamiseks igat tüüpi ja igasuguse kõrgusega hoonete tuulutavat välisseinte viimistluseks. Toode tarnitakse kalibreeerimata kujul, servad lõigata igast küljest 15 mm. Tootmismõõdud: 1280×2530 mm (kasutatav mõõt 1250×2500 mm),  1280×3130 mm (kasutatav mõõt 1250×3100 mm).

Equitone Pictura

Fassaadiplaat Equitone Pictura on unikaalne sileda ja mati pinnaga kiudtsementplaat. UV-kiirtega tugevdatud pind on vastupidav kriimustustele ja kemikaalidele. Tänu neile unikaalsetele omadustele sobib Pictura suurepäraselt lahendusteks, millele esitatakse pinna kvaliteedi osas eriti kõrgeid nõudmisi. Kergetel kuid tugevatel Pictura plaatidel on lai värvivalik ja kõik kiudtsemendi kõrgelthinnatud omadused. Pinda on võimalik puhastada grafitist.

Alumiinium- või teraskonstruktsioonil võib kasutada neete, puitkonstruktsiooniga on vaja kasutada kruve. Pictura katteks on kasutatud kahekordse kuumkilemeetodil töödeldud ja UV-kiirtega tugevdatud akrüülkatet ning materjali pind on sile ja matt. Toode tarnitakse kalibreeerimata kujul, servad lõigata igast küljest 15 mm. Tootmismõõdud: 1280×2530 mm (kasutatav mõõt 1250×2500 mm),  1280×3130 mm (kasutatav mõõt 1250×3100 mm).

Equitone Tectiva

Fassaadiplaat Equitone Tectiva on läbipaistva veekindla kattega värvitud kiudtsementmassist plaadid. Need on autoklaavitud, kõrge tihedusega kiudtsementplaadid. Tsemendi erinev konfiguratsioon plaatides loob töödeldud betooni mulje. Värvitoonide vaheldusrikkus muudab Tectiva plaadid eriliseks. Materjal on saadaval maksimaalselt 1,22 x 3,05 m suuruse paneelina ja seda saab lõigata mis tahes suuruse või kujuga paneelideks. Paneeli läbivärvitud olemus tagab teravad, monoliitsed detailid. Mõõdud 1220×3050 mm, 1220×2500 mm.

Küsi pakkumist    Soovin paigaldustSoovin transportiSoovin tasuda järelmaksuga

    Kontaktandmed