Kiudtsementplaat Equitone

Equitone on fassaadimaterjal, mis on disainitud arhitektide poolt ja arhitektide jaoks

Equitone on pealtnäha lihtne fassaadipaneel, kuid võimaldab sisuliselt lõputul hulgal kujundus- ja kombineerimisvõimalusi. Equitone fassaadipaneelid on valmistatud kiudtsemendist ning paneelide standard suurus on 1,25 x 3 meetrit. Materjali omadused võimaldavad tahvlid kerge vaevaga lõigata soovitavasse mõõtu ning anda neile sobiv kuju ning lai värvivalik garanteerib teie projektile isikupärase ilme. Equitone paneelid on saadaval 5 erineva tekstuuri ja 66 erineva värvi variatsiooniga. Kombineerides erinevaid tekstuure ja värve, saate luua tõeliselt ilusa, huvitava ja eksklusiivse fassaadi. Fassaad võib olla kaetud ühe värviga ehk monotoonne, kombinatsioon sarnastest värvidest, või erinevate värvide kollaž, mis koos moodustavad erksa ja kaasaegse lahenduse. Kiudtsemendist paneele saab vesipritsi või CNC masinatega perforeerida, freesida ning neile saab teha graveeringuid. Materjal sobib ka interjööride või mööbli kujundamiseks.

mõõtmed Tugevad, jäigad paneelid; Loodussõbralik Keskkonnasõbralik, ei eralda kahjulikke gaasilisi heitmeid;
Kahjurikindel Vastupidav kahjuritele; Vastupidav äärmuslikele temperatuuridele ja jäätumisele;

Kollektsioonid

 

Hind alates 40,6 EUR/m² + KM

Vaata täpsemat hinda

UV-kiirguskindel ja püsiva värvusega

Suur värvivalik

Keskkonnasõbralik lahendus

Täielikult tulekindel – A2

EQUITONE [lunara]

EQUITONE [lunara] on täielikult ainulaadse välimusega kiudtsement fassaadimaterjal, mida rõhutab juhusliku ilmega kordumatu pinnastruktuur. Tootmisprotsessist tulenevalt ei ole kahte ühesugust [lunara] paneeli ning iga fassaad saab ainulaadne. Ühte värvi fassaadipaneele iseloomustavad ühesuguse värvitooniga pinnad ja servad. Kare, lihvimata pind annab materjalile loodusliku ilme ja kutsub puudutama. EQUITONE [lunara] seeria valikus on hallid LA 20 ja pruunid LA 60 paneelid. Tellitavad mõõdud: 2500 x 1220 mm,  3050 x 1220 mm (millimeetrit), paksusega 10 mm.

EQUITONE [linea]

EQUITONE [linea] on reljeefne läbinisti värvitud fassaadimaterjal, mis mängib valguse ja varjudega. EQUITONE [linea] pind tõstab esile tsementmaterjali algse sisetekstuuri. Iga hetk päevas, valguse nurgamuutus annab fassaadimaterjalile erineva aspekti. Materjal on saadaval suurte paneelidena, mida saab lõigata mis tahes suuruse või kujuga paneelideks. Paneeli läbivärvitud olemus tagab teravad, monoliitsed detailid. Mõõdud: 1220×2500 mm, 1220×3050 mm.

EQUITONE [natura] / [natura Pro]

Fassaadiplaat Equitone [natura] / [natura Pro] on kaetud unikaalse poolläbipaistva kattekihiga, mistõttu kumab kiudtsemendi tekstuur sellest läbi. Plaatide kauni välimuse ja pikaealisuse tõttu kasutatakse neid prestiižsete mitmekorruseliste elu- ja ärihoonete ehituses. Natura pakub projekteerijaile nüansirikkaid värvitoone, mis võimaldavad luua silmatorkavaid fassaade. Sama tähtis, kui [natura] poolt loodav loominguline vabadus, on ka nende plaatide tugevus, vastupidavus ja kasutuskergus. Neid omadusi tõestavad juba palju aastaid muljetavaldavad fassaadilahendused kogu maailmast. Equitone [natura Pro] plaatidele on lisatud kattekiht, mis võimaldab plaate puhastada grafitist.

Alumiinium- või teraskonstruktsioonil võib kasutada neete, puitkonstruktsiooniga on vaja kasutada kruve. Tulekindlad, kiudtsemendist mati pinnaga siledad plaadid sobivad kasutamiseks igat tüüpi ja igasuguse kõrgusega hoonete tuulutavat välisseinte viimistluseks. Toode tarnitakse kalibreeerimata kujul, servad lõigata igast küljest 15 mm. Tootmismõõdud: 1280×2530 mm (kasutatav mõõt 1250×2500 mm),  1280×3130 mm (kasutatav mõõt 1250×3100 mm).

EQUITONE [pictura]

Fassaadiplaat Equitone [pictura] on unikaalne sileda ja mati pinnaga kiudtsementplaat. UV-kiirtega tugevdatud pind on vastupidav kriimustustele ja kemikaalidele. Tänu neile unikaalsetele omadustele sobib [pictura] suurepäraselt lahendusteks, millele esitatakse pinna kvaliteedi osas eriti kõrgeid nõudmisi. Kergetel kuid tugevatel [pictura] plaatidel on lai värvivalik ja kõik kiudtsemendi kõrgelthinnatud omadused. Pinda on võimalik puhastada grafitist.

Alumiinium- või teraskonstruktsioonil võib kasutada neete, puitkonstruktsiooniga on vaja kasutada kruve. Equitone [pictura] katteks on kasutatud kahekordse kuumkilemeetodil töödeldud ja UV-kiirtega tugevdatud akrüülkatet ning materjali pind on sile ja matt. Toode tarnitakse kalibreeerimata kujul, servad lõigata igast küljest 15 mm. Tootmismõõdud: 1280×2530 mm (kasutatav mõõt 1250×2500 mm),  1280×3130 mm (kasutatav mõõt 1250×3100 mm).

EQUITONE [tectiva]

Fassaadiplaat Equitone [tectiva] on läbipaistva veekindla kattega värvitud kiudtsementmassist plaadid. Need on autoklaavitud, kõrge tihedusega kiudtsementplaadid. Tsemendi erinev konfiguratsioon plaatides loob töödeldud betooni mulje. Värvitoonide vaheldusrikkus muudab [tectiva] plaadid eriliseks. Materjal on saadaval maksimaalselt 1,22 x 3,05 m suuruse paneelina ja seda saab lõigata mis tahes suuruse või kujuga paneelideks. Paneeli läbivärvitud olemus tagab teravad, monoliitsed detailid. Mõõdud 1220×3050 mm, 1220×2500 mm.

Kohe saadaval olev laokaup

Seeria Pikkus x laius (mm) Paksus (mm) Värvitoon Hind (käibemaksuta)
Equitone Tectiva 3050×1220 8 TE85, kalibreeritud 223,7 EUR/tk (60,12 EUR/m²)
Equitone Tectiva 3050×1220 8 TE20, kalibreeritud 156,7 EUR/tk (42,11 EUR/m²)
Equitone Tectiva 3050×1220 8 TE90, kalibreeritud 151,1 EUR/tk (40,6 EUR/m²)

Küsi pakkumist