Kivivill lamekatusele ROCKWOOL ROOFROCK 80

ROOFROCK 80 kivivillast soojustusplaat (1220 x 2020 mm) lamekatusele.

ROOFROCK 80 kivivillaplaate kasutatakse lamekatuste mitmekihilise soojusisolatsiooni ülemise ja/või alumise kihina. Need on valmistatud kivivillast, mis isoleerib soojust ja heli, on tulekindel ning tõrjub niiskust ja vett.

Lamekatuse isolatsioon pakub tõhusat lisakaitset ebatavaliste ilmastikutingimuste, näiteks tugevate vihmahoogude või suvise ülekuumenemise eest.

Kasutamine:
– kahekihilise isolatsioonina profiilplekk-katustel
– ühekihilise isolatsioonina raudbetoonkatustel

Tootel on suurepärased soojus- ja heliisolatsiooni ning tulekaitseomadused, mis teeb sellest kvaliteetse katusekattematerjali nii äri- kui ka eluhoonete jaoks.

Saadaval mitmes paksuses: vt. tehniliste andmete tabelit

 

Tulekindel

Niiskust hülgav

Heli isoleeriv

Soojust isoleeriv

ROCKWOOLi kivivillatooted on vastupidavad ja täidavad oma soojusisolatsioonifunktsiooni suurema osa hoone elueast. Standardil EN 13162 põhinevate arvutuste kohaselt on toote tavapärane kasutusiga 50 aastat, kuid seda saab pikendada, kui hoone seintes ja katuses kasutatakse ROCKWOOL’i soojusisolatsioonitooteid.

Lamekatuste ehitamisel kasutatakse tavaliselt katusekatte paigaldamiseks lahtist tuld või kuuma õhku. ROCKWOOLi kivivillast katuseplaadid on mittesüttivad, mis muudab katuse paigaldamise ohutuks.

Kivivilla kasutamine katuste soojusisolatsiooniks tagab hoones mugava ja ühtlase sisekliima, kaitseb elu ja vara tuleohu eest, summutab müra ja parandab siseakustikat.

Katuseterrassid, katuseaiad, haljastatud katused ja muud sarnased lahendused muutuvad üha populaarsemaks. See kasvav suundumus funktsionaalsete katuseruumide poole toob kaasa kasvava nõudluse tõhusa isolatsiooni järele, mis võimaldab ka hoone kohal asuvat ruumi kasutusele võtta.

Kaubamärk

ROCKWOOL

Tuletundlikkuse klass

A1

Soojusjuhtivustegur

λD = 0,038 W/m- K

Lühiajaline veeimavus

≤ 1,0 kg/m²

Pikaajaline veeimavus

≤ 3,0 kg/m²

Tõmbetugevus pinnaga ristuva koormuse korral

≥ 10 kPa

Veeauru difusioonitakistustegur

μ = 1

Survetugevus 10% deformatsiooni korral

≥ 80 kPa

Paksus (mm)

25, 30

Küsi pakkumist