SBS pealiskiht Nexler PREMIUM 40H

SBS pealiskiht Nexler PREMIUM 40H on mõeldud kasutamiseks mitmekihilse bituumenkatusekatte pealiskihina uute katuste loomisel või vanade katusekatete renoveerimisel. Materjali ei ole ettenähtud kasutamiseks taimekasvuga kaetud lamekatustel. Nexler PREMIUM 40H SBS rullmaterjali on võimalik kinnitada ettevalmistatud aluspinnale gaasipõletiga või mehaaniliselt. Materjal sobib lamekatustele, kus katusekalle on vähemalt 1% või järsem. Üks rull võimaldab katta kuni 6 m² suurust katusepinda.

Materjali pealmine pool on kaetud jämedateralise mineraalkattega ning alumine poolt kergsulava polümeerkilega. Materjal on väga hea alternatiiv Unifleks EKP 5.0 rullmaterjalile.

Tootja IZOHAN sp.Z o.o. annab NEXLER Premium 40H rullmaterjali otsesele ostjale spetsiaalse materjaligarantii 11 aastaks, kui kruntimiseks kasutatakse Izohan kaubamärgi kruntimisvahendeid, näiteks Izohan SBS Br. Kui otsustate Izohan kruntidest loobuda rakendub standard materjaligarantii, mis kestab kahekihilise katuse korral 10 aastat ja vana katusepapi katmise korral 8 aastat.

6,12€ /m2 + KM

Kaubamärk

Kasutuskoht

Paksus (mm)

4.0 ± 0.2 mm

Rulli laius (m)

1

Pikkus (m)

6 m

Tuleohutusklass

Broof(t2)

Tõmbetugevus (N/50 mm) (piki- ja ristsuunaline)

850 ± 150 / 550 ± 150

Venivus (%) (piki- ja ristisuunaline)

50 ± 10 / 50 ± 10

Kogus alusel (m²)

144

Üldinfo

NEXLER Premium 40H tuleb kinnitada kuumutamise teel eelnevalt paigaldatud rullmaterjal aluskatte või krunditud vana rullmaterjalist katuse külge. Aluspind peab olema mehaaniliselt tugev, ilma lahtise mustuse, rasvaplekkide ja veeta. Enne kuumutamist tuleb veenduda, et järgmine kokkurullitud rull ei erineks puiste värvi poolest. Puisted on looduslikust materjalist ja võivad olla erineva värvivarjundiga.

Rullmaterjali ülekate peab olema laiusega min. 8 cm piki materjalirulli ja min. 12 cm ühenduskohas, mis paikneb materjalirulliga risti. Bitumeenimassi sulatusala peab olema ca 0,5–1 cm laiune kogu kuumutatud ala pikkuses.

Küsi pakkumist