VELUX kahesüsteemne kaugjuhitav katuseaken

VELUX INTEGRA kahesüsteemne kaugjuhitav katuseaken on revolutsiooniline toode koduautomaatika valdkonnas, võimaldades ühtset juhtimist nii katuseakende, kui ka kodu muude automatiseeritud funktsioonide üle. Töötab mootoril ja saab toite elektrist. Lamineeritud siseklaas ja kolmekordne klaaspakett tagavad hea helipidavuse ja vihmamüra summutamise. Katuseakna kaudu saad tuba tuulutada ka halva ilma korral, selleks on tarvis avada vaid tuulutusklapp. Tootel on sisseehitatud vihmaandur, mis sulgeb aknad sajamise korral. Aken on kergesti avatav kuni 45 kraadi ulatuses, mis võimaldades suurepärast panoraamvaadet. 

ELEKTRILISELT juhitav:

Kaugjuhitav katuseaken töötab mootoril ja saab toite kas elektrist või päikeseenergiast.

PÄIKESEENERGIAL juhitav:

Päikeseenergial juhitavate  lahenduste puhul ei ole vaja katuseakent juhtmega elektrivõrku ühendada, seega on selle lahenduse paigaldamine veelgi kiirem ja lihtsam.  PV-element on akna välispinnal.

Ühilduvus: Disainitud töötama koos mitmesuguste VELUXi toodetega ning teiste tuntud kaubamärkide koduautomaatika lahendustega.

Juhtimine: Keskne juhtpult või rakendusepõhine juhtimine nutiseadmete kaudu, pakkudes kasutajatele täielikku kontrolli oma kodu süsteemide üle.

Paigaldus: Professionaalne paigaldus on soovitatav, et tagada süsteemi optimaalne toimimine ja integreerimine olemasolevate koduautomaatika lahendustega.

Energiatõhusus: Automaatne temperatuuri ja valguse reguleerimine, mis aitab vähendada energiakulusid ja suurendab eluruumi mugavust.

Hädaolukorra teated: Süsteem suudab tuvastada erinevaid hädaolukordi, näiteks suitsu või vee leket, ja saata viivitamata teateid.

Kaughaldus: Võimekus jälgida ja juhtida kodu süsteeme eemalt, tagades meelerahu ja suurema turvalisuse.

Viimistlus: Puit, valge lakk või hooldusvaba valge polüuretaanviimistlus

Saadavalolevad suurused:

55 x 78 cm, 55 x 98 cm, 55 x 118 cm,  66 x 98 cm, 66 x 118 cm, 66 x 140 cm,  78 x 98 cm,  78 x 118 cm, 78 x 140 cm, 78 x 160 cm, 78 x 180 cm, 94 x 98 cm, 94 x 118 cm, 94 x 140 cm, 94 x 160 cm, 114 x 118 cm,114 x 140 cm, 114 x 160 cm 134 x 98 cm 134 x 140 134 x 160 cm

Ühilduvus ja paigaldus:

Kõik mudelid on saadaval erinevates suurustes, et tagada sobivus erinevate katusekonstruktsioonide ja -materjalidega. Paigaldus on lihtsustatud tänu kaasaegsetele paigaldusraamidele ja detailsetele juhenditele, mis on kooskõlas kehtivate ehitusmäärustega.

Hooldus:

Kõikide mudelite puhul on soovitatav regulaarne hooldus, mis hõlmab lihtsat puhastamist ja aeg-ajalt käepideme mehhanismi määrimist, et säilitada toote kvaliteeti ja pikaealisust.

Kaubamärk

Seeria

Ülalt avatav, Ülalt ja Alt avatav

Küsi pakkumist