VELUX Klaaspaketiga suitsueemaldusaken

VELUXi suitsueemaldusaken on funktsionaalne ja turvaline ning vastab kõikidele tuleohutusnõuetele, pakkudes samas mugavust hoones viibijatele. Sobib katusekaldele 0-15°.

Selle integreeritud mootorsüsteem avaneb tulekahju korral automaatselt 60 sekundi jooksul, et lasta suits ja kahjulikud gaasid välja. Ideaalne valik trepikodade ja kõrvalhoonete jaoks.

VELUX suitsueemaldussüsteemi ja integreeritud mootoriga lamekatuseaknad on CE-märgistatud vastavalt Euroopa standardile EN 12101-2, mis käsitleb suitsu ja kuumuse jääke eemaldavaid luuke.

Suitsueemaldusakna ülemine osa avaneb ajakriitilistes olukordades kuni 50 cm ulatuses ja seda saab avada kuni 15 cm ulatuses igapäevaseks mugavusventilatsiooniks.

Klaaspaketi kuppel on vastupidavast polükarbonaat- ehk akrüülmaterjalist ning äärmiselt vastupidav rahe ja muude äärmuslike ilmastikutingimuste võimalikele kahjustustele.

SAADAVAL 2 ERINEVAT VERSIOONI:

LÄBIPAISTEV KUPPEL
Läbipaistev pind tagab selge vaate väljapoole ja hea päevavalguse.

LÄBIPAISTMATU KUPPEL
Läbipaistmatu pind tagab päevavalguse ja suurema privaatsuse.

Toote eelised:

  • AA tulekindlus
  • Testitud ja sertifitseeritud vastavalt standardile EN ISO 12101-2
  • 2-kihiline isoleeriv klaas
  • Võimalus igapäevaseks ventilatsiooniks

Saadaval kahes mõõdus (L x K)
100×100 ja 120×120

Ühilduvus ja paigaldus:

Kõik mudelid on saadaval erinevates suurustes, et tagada sobivus erinevate katusekonstruktsioonide ja -materjalidega. Paigaldus on lihtsustatud tänu kaasaegsetele paigaldusraamidele ja detailsetele juhenditele, mis on kooskõlas kehtivate ehitusmäärustega.

Hooldus:

Kõikide mudelite puhul on soovitatav regulaarne hooldus, mis hõlmab lihtsat puhastamist ja aeg-ajalt käepideme mehhanismi määrimist, et säilitada toote kvaliteeti ja pikaealisust.

Küsi pakkumist