VELUX kumer klaasiga lamekatuseaken

Innovatiivne kumer klaas tagab suurepärase vihmavee äravoolu ja väldib lume kogunemist, säilitades samal ajal sileda ja atraktiivse välimuse. Klaaspaketi soojusülekande väärtus on 1,0 W/m²K, ühendades energiatõhususe ja stiili, samas kui vastupidavad materjalid tagavad toote pika eluea.

Saadaval 2- või 3-kordse klaaspaketiga suurepäraseks energiatõhususeks ja heliisolatsiooniks.

Saadaval 3 erinevat versiooni:

Mitteavatav

Mitteavatav alumine osa sobib suurepäraselt päevavalguse toomiseks ilma täiendavat ventilatsiooni lisamata. Alumine osa on optimeeritud kardinate diskreetseks paigutamiseks, tegemata järeleandmisi päevavalguses ja disainis.

Elektriliselt avatav

Elektriliselt avatav alumine osa tagab värske õhu ühe nupuvajutusega. Kaasas on eelpaigaldatud vihmaandur ning see ühildub VELUX App Controli ja VELUX ACTIVE with NETATMO-ga. Mootor on integreeritud raami ja põhiseade on optimeeritud kardinate diskreetseks paigaldamiseks, tegemata järeleandmisi päevavalguses ja disainis.

Päikeseenergial töötav

Uus päikeseenergial töötav alumine osa on täielikult päikesetoitel ja seda saab paigaldada igasse lamekatusega koju. Juhtmeid pole vaja. Päikese puudumine pole probleem. Aku laeb ka pilvise ilmaga. Kaasas eelpaigaldatud vihmaandur ja seinalüliti. Täiusliku lahenduse saamiseks kombineerige päikeseenergial töötavate kardinatega. Ühildub täielikult VELUX App Control’i ja VELUX ACTIVE with NETATMOga.

 

Aknad on saadaval järgmistes suurustes (L x K)

60×6080×8090×6090×90100×100120×90120×120150×80150×100150×120150×150200×100 ja 200×60

Ühilduvus ja paigaldus:

Kõik mudelid on saadaval erinevates suurustes, et tagada sobivus erinevate katusekonstruktsioonide ja -materjalidega. Paigaldus on lihtsustatud tänu kaasaegsetele paigaldusraamidele ja detailsetele juhenditele, mis on kooskõlas kehtivate ehitusmäärustega.

Hooldus:

Kõikide mudelite puhul on soovitatav regulaarne hooldus, mis hõlmab lihtsat puhastamist ja aeg-ajalt käepideme mehhanismi määrimist, et säilitada toote kvaliteeti ja pikaealisust.

Küsi pakkumist