Ventilatsiooniseade Airobot V3

Airobot – kõige nutikam ventilatsioonisüsteem

Airobot ventilatsiooniseadmed on Eestis toodetud ja arendatud need on eriti tuntud just oma efektiivsuse ja nutikuse poolest. Standardis on varustatud Airobot seadmed õhutemperatuuri, õhuniiskuse ja süsihappegaasi (CO2) ja lendlevat orgaaniliste ühendite (VOC) anduritega ning seade töötab automaatselt inimese heaks, et tagada parim võimalik sisekliima. Sensorid analüüsivad Sinu kodu sisekliimat ja reguleerivad vastavalt sellele õhuhulkasid.

Valikus on kaks värvi: valge ja must

 

Airobot ventilatsiooniseadmeid on võimalik juhtida läbi iOS ja Android mobiilirakenduse kõikjalt, olenemata asukohast. Mobiilirakenduse kaudu näeb reaalajas oma eluruumide õhukvaliteedi näitajaid ning ka tagasiulatuvalt statistikat.

Toodetud Eestis

Lihtne ja odav hooldada

Mugav juhtida läbi iOS ja Android mobiilirakenduse

Hea hinna ja kvaliteedi suhe

Airobot ventilatsiooniseadmete standardvarustusse kuulub:

  • Integreeritud andurid – Airobot seadmed sisaldavad standardis erinevat tüüpi andureid õhutemperatuuri, õhuniiskuse, süsihappegaasi (CO2) ja lendlevate orgaaniliste õhuosakeste (VOC) mõõtmiseks.
  • Ruumides viibimise tuvastus – kui ruumides ei viibita, lülitab seade end energiasäästu režiimile ning ventileerib minimaalsel võimalikul kiirusel. Tavarežiim taastub automaatselt kui inimene jõuab ruumidesse.
  • Niiskusrežiim – vannituba kasutades reageerib Airobot niiskuse kiirele muutusele koheselt ning lülitub automaatselt suuremale kiirusele ja ventileerib seni kuni ruumid on kuivad.
  • Suvine jahutus – Airobot seadmetel on suvine möödapääsuklapp, mis töötab automaatselt. Kui maja on suvepäeval üle kuumenenud, saab masin aru kui välistemperatuur on langenud alla sisetemperatuuri, avab klapi ja juhib jahedama välisõhu ruumidesse.
  • Külmumiskaitse – külmas kliimas võib juhtuda, et seadme soojusvaheti külmub ära. Standardis integreeritud ja modulaarselt (0-100%) juhitud küttekeha jälgib, et soojusvahetiga seda ei juhtuks.
  • Maailmaklassi soojustagastuse efektiivsus kuni 96%.
  • Niiskutagastus (ERV) – lisana pakutav niiskustagastusega soojusvaheti võimaldab talveperioodil hoida õhuniiskust oluliselt kõrgemal tasemel, mis tagab tervislikuma sisekliima. Suvisel perioodil aga ei lase üleliigsel niiskusel ruumidesse siseneda.
Paigaldusasend

vertikaalselt seinale

Õhuhulk kuni

V3: 309 m3/h või 86 l/s või 140 m2 ventileeritavat pinda
V3 ERV: 286 m3/h või 80 l/s või 140 m2 ventileeritavat pinda

Soojusvaheti

HRV: soojustagastusega plaatsoojusvaheti
ERV: niiskus- ja soojustagastusega plaatsoojusvaheti

Soojustagastuse efektiivsus

V3: 89%, V3 ERV: 84%

Filtrid

paneelfiltrid, ePM10 55% (M5) / välisõhk ePM1 55% (F7)

Toide

1~230 VAC 50 Hz

Maksimaalne võimsus

1,9 kW (10 A)

Mootorid

2×83 W RadiCal EC

Eelküte (külmumiskaitse)

integreeritud, nominaalvõimsus 1,35 kW PTC, 0–100% juhtimine

Erivõimsus SPI (V3 / V3 ERV)

0,31 / 0,31 W/(m3/h) 219 m3/h / 50 Pa

Erivõimsus SFP (V3 / V3 ERV)

1,12 / 1,12 kW/(m3/s) 219 m3/h / 50 Pa

Kondensaadi ühendus (mm)

32 mm, alarõhuklapp komplektis

Värvused

valge, must

Pakend

80×60×60 cm, kaal 45 kg

Küsi pakkumist