Kivivill fassaadile, ROCKWOOL VENTIROCK SUPER

VENTIROCK SUPER kivivillaplaat (600 x 1000 mm) eri tüüpi ventileeritavate fassaadide soojus-, heli- ja tuletõkkeisolatsiooniks.

VENTIROCK SUPER kivivillaplaate kasutatakse ventileeritavate fassaadide soojustamiseks peamiselt metallist, kivist või klaasist fassaadide puhul. Nende fassaadide viimistlemiseks võib kasutada kiviplaate, HPL-, kiudtsement- või komposiitplaate.

Helisummutusklass A on kõrgeim summutustase, mis mõjutab oluliselt seinte akustikat, tagades hoones rahu ja vaikuse.

Toode on suure tihedusega – min. 75 kg/m3 ja väga hea soojusjuhtivusega 0,033 W/mK.

VENTIROCK SUPER kivivillaplaate kasutatakse tuuletõkke ja soojusisolatsioonikihina ventileeritavate seinte ja viilkatuste vertikaalsetes ja kaldkonstruktsioonides enne pealmise soojusisolatsioonikihi paigaldamist.

VENTIROCK SUPER isolatsiooniplaadid tuleb paigaldada nii, et nende tekstiga varustatud (kõva) pool on suunatud tuulutusava poole. Sisemine, pehmem pool kohandub paremini ebatasaste seintega.

Peamised omadused:

  • VENTIROCK SUPER kivivillaplaadil on ühel pool kõvem pindmine kiht, mis toimib tuuletõkkena. Teine, pehmem kiht kohandub paremini ebatasaste seintega.
  • VENTIROCK SUPER kivivillaplaadil on parimad parameetrid turul, see on tugev ja mittesüttiv (tulepüsivusklass A1), mis suurendab oluliselt hoone tuleohutust.

Tulekindel

Niiskust hülgav

Heli isoleeriv

Soojust isoleeriv

Kaubamärk

ROCKWOOL

Tuletundlikkuse klass

A1

Soojusjuhtivustegur

λD = 0,033 W/m- K

Helineelduvustegur

αw= 0,70, kui paksus on 30-79 mm;
αw= 0,95, kui paksus on ≥ 80 mm

Lühiajaline veeimavus

≤ 1,0 kg/m²

Pikaajaline veeimavus

≤ 3,0 kg/m²

Veeauru difusioonitakistustegur

μ = 1

Paksus (mm)

30, 50, 60, 80, 100, 120, 150, 160, 180, 200

Küsi pakkumist