Vinüülist põrandaplaadid Fatrafloor

FATRAFLOOR VINÜÜL PÕRANDAPLAADID

MARILO

Veatu imitatsioon, elegantne välimus ja vastupidavus. MARILO kollektsioon koosneb tammepuu dekoorist. Saate valida erinevate värvitoonide vahel, mis on inspireeritud loodusest. Tänu puidu struktuurile, millel on omapärane joon ja matt pind, annavad üksikud vinüülplaadid teie põrandale loomuliku välimuse ja puudutuse.

Üldine struktuur koosneb mitmest kihist. Pealmisel kihil on UV-karastatud PUR-lakk, mis lihtsustab hooldust, suurendab vastupidavust plekkidele ja enamkasutatavatele kemikaalidele ning tekitab loomuliku materjali välimust. PUR-lakk on töödeldud SILVER-ploki meetodil, mis loob kaitse mistahes mikroorganismide soovimatute mõjude eest.

Ftalaadivaba tootmistehnoloogia tagab, et põrandakatted ei avalda tervisele kahjulikke mõjusid ning vastavad ka Euroopa Liidu standarditele.

THERMOFIX

Thermofix kuulub spetsiaalsete heterogeensete vinüülpõrandakatete hulka. Tänu oma struktuurile kuulub see maailma kõrgeima kvaliteediga põrandakatete hulka. Pealmisel kihil on UV-karastatud PUR-lakk, mis lihtsustab hooldust ja suurendab vastupidavust. Põrandakate on varustatud vastavate sertifitseerimisasutuste rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaatidega. Naturaalsest puidust Thermofixi vinüülpõrandat on visuaalselt peaaegu võimatu tuvastada, ainult puudutades võib see ilmsiks tulla.

Tehnilised andmed

Mudel Mõõdud (mm) Paksus (mm) Pealmise kihi paksus (mm)
Marilo 1200 x 180 2,0  0,30 või 0,55
Thermofix 1200 x 180 2,0  või 2,5 0,6

 

Toodete dokumendid leiate SIIT.

Thermofix-ořech-natural-800x600-733x550

 

MARILO

 

THERMOFIX

fabric-elasticity-4176749 Vastupidav kulumisele
soundproof-icon Vaikne
waterproof-12071071 Niiskuskindel
wall Sobib Põrandakütte paigaldamiseks
Bakteritele ja kemikaalidele vastupidav
warranty 10 aastat garantii

Küsi pakkumist