Tuuletõkkeplaat ROCKWOOL WINDROCK

WINDROCK tuuletõkkeplaat (1200 x 2000 x 20 mm) 2,4 m²

WINDROCK tuuletõkkeplaate kasutatakse tuuletõkkena ventileeritavates (õhuvahega), vertikaalsetes ja kaldus seintes ning horisontaalsetes konstruktsioonides enne peamist soojusisolatsioonikihti.

Valmistatud kivivillast, mis isoleerib soojust ja heli, on tulekindel ning tõrjub niiskust ja vett.

Tuuletõkkeplaate kasutatakse hoonete välisseinte ja kaldkatuste ehitamisel tuulekaitse-, kütte- ja vastupidavust suurendava elemendina. WINDROCK tuuletõkkeplaadid on spetsiaalselt valmistatud kasutamiseks põhjamaises kliimas. Plaadid kaitsevad hooneid, takistades niiskuse sattumist soojusisolatsioonikihtidesse, kuid lasevad veeauru läbi. Seega tagavad need, et hoone konstruktsioon jääb kuivaks. Tuuletõkkeplaadid salvestavad soojust ja aitavad tasakaalustada hoone sisetemperatuuri.

Tulekindel

Niiskust hülgav

Heli isoleeriv

Soojust isoleeriv

Välisseinad ja katus on maja peamised konstruktsioonid, mis kaitsevad kõiki ja kõike, mis on maja sees. Need mõlemad konstruktsioonielemendid on pindalalt suurimad, välismaailmaga piirnevad alad, seega on need kõige olulisemad hoonete energiatõhususe tagamisel ning minimaalsete kütte- ja jahutuskulude saavutamisel. Valesti isoleeritud konstruktsioonid kaotavad palju soojust.

ROCKWOOL kivivillaga soojustatud majad on soojad ja hubased, arvestavad kaasaegseid ehitustehnilisi nõudeid  ning säästavad nii energiat kui keskkonda.

Eelised
– täiendab Rockwool soojusisolatsiooni, salvestab täiendavat soojust
– kaitseb konstruktsioone kliima mõjude eest ja parandab nende vastupidavust
– tuulekindel, kuid samas hingav
– lihtne paigaldada
– kasutamine välise täiendava isolatsioonina ei suurenda oluliselt seina paksust
– keskkonna- ja energiasõbralik
– tuleohutu

ROCKWOOLi kivivillatooted on vastupidavad ja täidavad oma soojusisolatsioonifunktsiooni suurema osa hoone elueast. Standardil EN 13162 põhinevate arvutuste kohaselt on toote tavapärane kasutusiga 50 aastat, kuid seda saab pikendada, kui hoone seintes ja katuses kasutatakse ROCKWOOL’i soojusisolatsioonitooteid.

Kaubamärk

ROCKWOOL

Tuletundlikkuse klass

A1

Soojusjuhtivustegur

λD = 0,038 W/m- K

Lühiajaline veeimavus

≤ 1,0 kg/m²

Pikaajaline veeimavus

≤ 3.0 kg/m2

Veeauru difusioonitakistustegur

μ = 1

Survetugevus 10% deformatsiooni korral

≥ 80 kPa

Punktkoormus

≥ 700 N

Tõmbetugevus pinnaga ristuva koormuse korral

≥ 10 kPa

Küsi pakkumist