Tuuletõkkeplaat ROCKWOOL WPI PLUS 35

WPI PLUS 35 pinnakattega tuuletõkkeplaat (1200 x 1800 mm) tuulutatavatele konstrukstsioonidele 2,16 m²

Välisseinad ja katus on maja peamised konstruktsioonid, mis kaitsevad kõiki ja kõike, mis on maja sees. Need mõlemad konstruktsioonielemendid on pindalalt suurimad, välismaailmaga piirnevad alad, seega on need kõige olulisemad hoonete energiatõhususe tagamisel ning minimaalsete kütte- ja jahutuskulude saavutamisel. Valesti isoleeritud konstruktsioonid kaotavad palju soojust.

ROCKWOOL kivivillaga soojustatud majad on soojad ja hubased, arvestavad kaasaegseid ehitustehnilisi nõudeid  ning säästavad nii energiat kui keskkonda.

WPI PLUS 35 tuuletõkkeplaadid kinnitatakse mehaaniliselt välispiirde soojustuskihtidele nii, et oleks välditud õhupraod ja avatud vuugid soojustuse välispinnal. Tuuletõkkeplaatide vuugid on soovitatav katta ROCKTEC Twinline teibiga läbipuhumise ja niiskuse läbipääsu takistamiseks.

Tulekindel

Niiskust hülgav

Heli isoleeriv

Soojust isoleeriv

Pinnakattega tuuletõkkeplaate WPI PLUS 35 kasutatakse soojustust katva välimise kihina tuulutatavate välisseinte ja katuste ehitamisel erinevates uutes ja/või renoveeritavates hoonetes. WPI PLUS 35 tuuletõkkeplaadid on ühelt poolt kaetud spetsiaalse mineraalse pinnakattega, mis tagab soojustuskihtidele tõhusa kaitse tuulutusvahes liikuva külma välisõhu sissepääsu eest. Pinnakattekiht laseb veeauru läbi, seega puudub aurutõke ja veeaur võib vabalt väljuda. WPI PLUS 35 võib kasutada ka tuuletõkkeplaadina lagedes ja põrandates.

WPI PLUS 35 tuuletõkkeplaadid on valmistatud vett ja niiskust hülgavast kivivillast. ROCKWOOL kivivilla head tule-, niiskus- ja heliisolatsiooniomadused muudavad konstruktsioonid kvaliteetseks ja pikaealiseks. Tänu A2-s1,d0 tuleohutusklassile võib WPI PLUS 35 tuuletõkkeplaate kasutada kõikides hoonetes.

ROCKWOOLi kivivillatooted on vastupidavad ja täidavad oma soojusisolatsioonifunktsiooni suurema osa hoone elueast. Standardil EN 13162 põhinevate arvutuste kohaselt on WPI PLUS 35 tuuletõkkeplaadi tavapärane kasutusiga 50 aastat, kuid seda saab pikendada, kui hoone seintes ja katuses kasutatakse ROCKWOOL’i soojusisolatsioonitooteid.

Kaubamärk

ROCKWOOL

Tuletundlikkuse klass

A2-s1,d0

Soojusjuhtivustegur

λD = 0,035 W/m- K

Lühiajaline veeimavus

≤ 1,0 kg/m²

Õhu läbilaskvus

≤ 10×10–6 m3/(m2·s·Pa)

Veeauru difusioonitakistustegur

μ = 1

Paksus

30, 50

Küsi pakkumist