Cedral kiudtsement voodrilaud

Cedral kiudtsement voodrilaud on lihtsalt paigaldatav ja vähest hooldust nõudev fassaadimaterjal

Cedral kiudtsement voodrilaud on kaasaegne fassaadimaterjal, mis meenutab välimuselt eelkõige eramajadel levinud puidust välisvoodrilauda. Cedrali kaubamärgi järgi tuntud kiudtsement voodrilauad imiteerivad välimuselt puitu, kuid omadustelt on tegu kahe väga erineva materjaliga. Nagu ka nimi juba osaliselt reedab, siis kiudtsement on mitme materjali kombinatsioon, kuhu kuuluvad tsement, liiv, tselluloosi- ja tekstiilikiud ning vesi. Koostisosadest tulenevalt on kiudtsemendi puhul tegemist vastupidava ja keskkonnasõbraliku materjaliga.

Cedral-kiudtsement-voodrilaud

Kiudtsement voorilaud sobib hästi uusehitise- või renoveerimisprojekti fassaadimaterjaliks. Cedral voodrilauad värvitakse juba tehases ja nende hilisem toonimine ei ole vajalik. Valida saab vähemalt 30 erineva värvitooni vahel ning saadaval on ka sama tooniga lisatarvikud. Kiudtsement voodrilaudade peamine eelis on minimaalne ehk peaaegu olematu hooldusvajadus. Materjal ei vaja iga paari aasta tagust värvimist ega sambla ja sademete pärast muretsemist, küll aga nõuab neid toiminguid laialt levinud klassikaline puitvoodrilaud. Puit- ja kiudtsement voodrilaudade täpsema võrdluse kohta saab lugeda artiklist “Voodrilaud, kas kiudtsement või puit?“.

Cedral kiudtsement voodrilaud on moodne ja disaini mõttes paindlik valik. Voodrilauad on saadaval kahes erinevas profiilis – Cedral Click ja Cedral Classic ning mõlemat profiili on võimalik hankida nii sileda kui ka puidu mustrit jäljendava pinnaviimistlusega.

6 põhjust, miks Cedral kiudtsement voodrilaud on parem alternatiividest

lihtne-töödelda Lihtne paigaldada – Cedrali paigaldus ja töötlemine ei vaja eriteadmisi. Süsteem on võimalik ehitada spetsiaalsetele alumiiniumprofiilidele, mis muudab lõpptulemuse perfektseks. Koos paigaldusjuhendiga saab kauni fassaadi ehitusega hakkama igaüks.

Ilmastikukindel-ikoon Ilmastikukindel ja vastupidav – kiudtsement on vastupidav igasugustele ilmaoludele, suurtest miinuskraadidest ja hoovihmadest kuni suure kuumuse ja otsese päiksevalguseni. Erinevalt puidust või PVC-voodrist ei paisu ega tõmbu need voodrilauad temperatuurimuutuste või niiskuse tõttu kokku.

eluiga-ikoon Täielik materjali garantii 10 aastat kiudtsement voodrilaud on veekindelmädanemiskindelhallituskindel ning vastupidav kõigi bakterite ja putukate suhtes.

hooldus Hooldusvabakiudtsement voodrilaud ei vaja iga paari aasta tagust värvimist ega sambla ja sademete pärast muretsemist.

Pleekimatu värv Pleekimatu värv – lai valik (30 värvitooni) standardvärve. Materjal ei vaja ülevärvimist objektil.

tulekindel Tuletundlikkus – A klasskiudtsement voodrilauad ei ole tuletundlikud ehk on mittesüttivad ja vastavad tuletundlikus klass A2, s1-d0 ning ei soodusta tule levikut.

TELLI TASUTA VÄRVINÄIDIS

Cedral Click

Voodrilaud Cedral Click on poolpunn ühendusega ning peidetud kinnitusklambritel põhineva süsteemiga, mis võimaldab luua moodsama ja ühtlasema välimusega fassaadi.

cedral_click

Pikkus 3600 mm

Laius 186 mm

Paksus 12 mm

Voodrilaua kaal 12.2 kg

Cedral Classic

Voodrilaud Cedral Classic on ülekattega paigaldatav süsteem, mis annab hoonele traditsioonilisema kuvandi. Voodrilaudade paigaldamiseks kasutatakse spetsiaalseid värvitud peadega kruve.

Cedral-classic

Pikkus 3600 mm

Laius 190 mm

Paksus 10 mm

Voodrilaua kaal 11.2 kg

Voodrilaudade paigaldus

Cedral voodrilauad paigaldatakse tuulduva fassaadi põhimõttel. See tähendab, et õhk pääseb seinakattematerjali alla seinatarindi alaosast ning väljub fassaadikattesüsteemi ülaosast. Hoone seina ja fassaadikatte vahel tsirkuleeriv õhk eemaldab konstruktsiooni koguneva niiskuse ja pikendab oluliselt ehitise eluiga. Cedral voodrilaudade paigalduse hõlbustamiseks on loodud lihtne alumiiniumprofiilidel põhinev süsteem, mille abil on võimalik lahendada kõiksugu nurgad ja sõlmed viisaka tulemusega. Samuti sobituvad alumiiniumprofiilid voodrilaudade värvusega.

Kiudtsement voodrilaudu saab lõigata koduses majapidamises kättesaadaval olevate tööriistatega nagu näiteks käsisae, lõikuri, elektrisae või ketassaega. Materjali lõikamiseks soovitame kasutada eelkõige teemantlõikekettaid. Kuna kiudtsement voodrilaudade lõikamisel eritub suures koguses tolmu, siis soovitame materjali lõigata ja puurida ainult kuivades ja hästi ventileeritud tingimustes.

Cedral-kiudtsement-voodrilaud-paigaldus

Küsi näidiseid

    Näidiste päring
    Vali tarne viis

    Kontaktandmed