Cedral – Kiudtsement voodrilaud

Cedral kiudtsement voodrilaud võimaldab luua oma kodule ajatult kauni fassaadi

Kiudtsement voodrilaud Cedral on kindel valik kui fassaadile on soov anda värske, kuid traditsiooniline põhjamaine välimus. Cedral kiudtsement voodrilaud paistab silma ennekõige kõrge vastupidavuse ja hooldusvaba materjalina. Cedral sobib väga hästi uusehitise- või renoveerimisprojekti fassaadimaterjaliks. Kiudtsement voodrilaud ei vaja iga paari aasta tagust värvimist ega sambla ja sademete pärast muretsemist, küll aga nõuab neid toiminguid laialt levinud klassikaline puitvoodrilaud. Puit- ja kiudtsement voodrilaudade täpsema võrdluse kohta saab lugeda artiklist “Voodrilaud, kas kiudtsement või puit?“.

Cedral kiudtsement voodrilaud on veekindel, mädanemiskindel, hallituskindel ning vastupidav kõigi bakterite ja putukate suhtes. Seetõttu on materjali eeldatav eluiga kuni 70 aastat ehk peaaegu kolmveerand sajandit.

6 põhjust, miks Cedral kiudtsement voodrilaud on parem alternatiividest

Lihtne paigaldada – Cedrali paigaldus ja töötlemine ei vaja eriteadmisi ja koos paigaldusjuhendiga saab kauni fassaadi ehitusega hakkama igaüks.

Pole vaja värvida, lihtne puhastada Hooldusvabakiudtsement voodrilaud ei vaja iga paari aasta tagust värvimist ega sambla ja sademete pärast muretsemist.

Pleekimatu värv Pleekimatu värv – lai valik (30 värvitooni) standardvärve. Materjal ei vaja ülevärvimist objektil.

Ilmastikukindel Ilmastikukindel ja vastupidav – kiudtsement on vastupidav igasugustele ilmaoludele, suurtest miinuskraadidest ja hoovihmadest kuni suure kuumuse ja otsese päiksevalguseni. Erinevalt puidust või PVC-voodrist ei paisu ega tõmbu need voodrilauad temperatuurimuutuste või niiskuse tõttu kokku .

tulekindel Tulekindel – A klasskiudtsement voodrilauad on täielikukt tulekindlad ehk mittesüttivad ja vastavad tulekindlus klass A2, s1-d0 ning ei soodusta tule levikut.

eluiga-ikoon Eluiga kuni 70 aastat –kiudtsement voodrilaud on veekindelmädanemiskindelhallituskindel ning vastupidav kõigi bakterite ja putukate suhtes.

Cedrali värvivalik, lisainfo ja dokumentatsioon on leitav tootelehtedelt

Cedrali paigaldus on tehtud lihtsaks

Cedral voodrilauad paigaldatakse tuulutatava välisseina põhimõttel. See tähendab, et õhk pääseb seinakattematerjali alla seinatarindi alaosast ning väljub fassaadikattesüsteemi ülaosast. Hoone seina ja fassaadikatte vahel tsirkuleeriv õhk eemaldab konstruktsiooni koguneva niiskuse ja pikendab oluliselt ehitise eluiga. Cedral voodrilaudade paigalduse hõlbustamiseks on loodud lihtne alumiiniumprofiilidel põhinev süsteem, mis sobib voodrilaudade värvusega.

Materjali saab lõigata koduses majapidamises kättesaadaval olevate tööriistatega nagu näiteks käsisae, lõikuri, elektrisae või ketassaega. Kuna kiudtsement voodrilaudade lõikamisel eritub tolmu, siis soovitame materjali lõigata ja puurida ainult kuivades ja hästi ventileeritud tingimustes.

Kuna oma silm on kuningas, siis küsi meilt TASUTA Cedral kiudtsement voodrilaua näidiseid ja valmisolevate objektide asukohti, et saaksid materjaliga ka iseseisvalt tutvuda.

Küsi näidiseid

    Näidiste päring
    Kontaktandmed