Everest ehitusplaat, tuuletõkkeplaat ja fassaadiplaat

Kiudtsement ehitusplaat Everest kasutatakse innovaatilisi lahendusi ja kaasaegset tehnoloogiat (Hatscheki tootmisprotsessi). Iga partii on läbinud range kontrolli tagamaks kõrgeima kvaliteedi.

Everest ehitusplaatide valmistamiseks kasutatakse homogeenset portlandtsemendi, tselluloosi, mineraalsete täiteainete ja plastiku segu nii sise kui ka välitingimustesse.

Multipurpose ja Heavy Duty kiudtsement ehitusplaatide (fassaadiplaadi ja tuuletõkkeplaadi) erinevus seisneb tugevuses, vastupidavuses ja mõõtmete stabiilsuses.

Ehitusplaatide paigaldust pakuvad meie paigalduspartnerid K-Kate ja Bestorkate Tartu

Pakume hetkel ERIPAKKUMISENA järgmisi ehitusplaate:

EhitusplaatHIND eur/ m2 HIND eur/ m2 plaat
MP A2 8 mm5,75 € + KM16,19 € + KM
MP A1 8 mm9,80 € + KM28,84 € + KM
HD A2 9 mm10,59 € + KM31,50 € + KM
Everest HD

Fassaadiplaat Everest Heavy Duty kiudtsement ehitusplaat

Everest Heavy Duty kiudtsement ehitusplaat – lihtsa ja tagasihoidliku välimusega ehitusplaat on ideaalne materjal kasutamiseks nii välitingimustes fassaadidel kui ka sisetingimustes seintel ja suurema liiklusega põrandatel.

HD kiudtsement fassaadiplaat sobib suurepäraselt kõrgemate nõudmiste puhul, seda oma löögi ja helikindlate omaduste poolest. Sobib ideaalselt ka seintele, põrandatele – nö. raskema “liiklusega” hoonetesse.

Saadaval on ka 12 – 22 mm paksuseid plaate, mis on vastupidavad ja Eesti turul ainulaadsed.

HD ehitusplaat vastab ka kõige nõudlikumate tarbijate nõuetele nii olemuselt kui ka klassilt. Materjal on immuunne nii veekahjustustele kui ka ilmastikutingimustele, seda ka pikas perspektiivis. Materjal on loomult mädanemiskindel, ei korrodeeru ning sellele ei avalda vähimatki mõju kahjurid ega ka seenhallitus. Ehitusplaadi mõõtmed püsivad stabiilsed sõltumata keskkonda mõjutatavatest teguritest.

Tuuletõkkeplaat Everest Multipurpose ehitusplaat

Kiudtsement ehitusplaat Everest kaitseb soojusisolatsiooni ilmastiku mõjude eest. Tuuletõkkeplaat on vettpidav, kuid samas on see ka sealjuures hingav ja laseb veeauru läbi. Tänu tihedale struktuurile tõkestavad tuuletõkkeplaadid külma välisõhu sisenemist seina soojustuskihtidele, mis hoiab ära konstruktsiooni jahtumise ning tagab, et soojustus toimiks nagu peab.

Tuuletõkkeplaati kasutatakse hoonete lagedel, katustel ja välisseintel tuuletõkkena, soojustava ja konstruktsiooni jäikust tõstva elemendina.

Everest Multipurpose kiudtsement ehitusplaat on kiudtsemendist valmistatud tuuletõkkeplaat, mis on ideaalne materjal kasutamiseks ka vaheseintes ja lagedel, mõõduka koormusega põrandatel.

Kergema kaaluga, sobib nii vaheseintele kui lagedele ja kannatab ideaalselt pinnaviimistlust, näiteks värvimist.

MP kiudtsement ehitusplaat vastab ka kõige nõudlikumate tarbijate nõuetele nii olemuselt kui ka klassilt.

kiudtsement-ehitusplaat-toasein

Everest Heavy Duty kiudtsement ehitusplaadi eelised konkurentide ees:

tulekindel

Soovi korral on saadaval ka A1 tuleklass

Eesti turul parim hind

Suur valik erinevaid paksuseid – kuni 22 mm

Võrreldes tavalise tsementlaastplaadiga on kiudtsementplaadi peamisteks eelisteks:

Õige paigalduse korral 25 aastat garantiid!

Olematu veeimavus % ja sellest tulenevalt ka väiksem paisumise % otseses kontaktis veega

Tuletundlikkuse klass: A2 s1.d0 – soovi korral saadaval ka tuletundlikkuse klass A1-s

Sobib ka kumeratele pindadele

Võimaldab hoonel niiskust eraldada ja hingata

Mõõtmetelt stabiilne – vähem kokkutõmbumist ja paindumist

Ehitusplaadi lõiked ja pinnad on võrdselt siledad

Kõrgem löögikindlus

Fassaad

Immuunne püsivale kokkupuutele veega, seda pikas perspektiivis. Ei mädane, ei sööbi, putukate ja seenhallituse kindel. Mõõtmetelt stabiilne. Ei ole mõjutatav ekstreemsetest ilmastikutingimustest ega päikesest.

Kõik sobivad lahendused fassaadidele, on sobivad ka katustele.

Fassaadidel sobib ideaalselt kasutamiseks HD plaat.

Everest Seinad

Seinad

Vastupidav raske “liiklusega” kohtades nagu koolid, haiglad, kaubanduskeskused jms kohad. Sobib igat tüüpi seinakatteks ka niisketes kohtades. Sobib ka veekindlateks välisseinteks. On mitmekülgne, kohandatavad võimalused heli, tule ja soojusisolatsiooni tõstmiseks. Sobivad paljud viimistluslahendused, võib säilitada naturaalse välimuse, seda lihtsalt üle lakkides. Välisseinteks on soovitatav kasutada HD plaate. Siseseinteks sobib hästi MP plaat.

Everest Põrand

Põrand

Sobivad mitmesugusteks põrandalahendusteks, kasutades paksemaid plaate, näiteks metallist ligipääsupõrandatel või suurema liiklusega põrandatel.

MP plaadid sobivad pigem siseruumidesse, kuivale alale, mõõduka koormusega põrandatele.

HD plaadid sobivad hästi niisketesse siseruumidesse, välipõrandatele juhul kui viimistletakse pärast paigaldust lakiga. Sobilik suuremate koormustega aladele.

Everest Laed

Laed

Olenevalt kas tegu on siselagedega või välislagedega tuleb valida kas MP või HD ehitusplaat. Tagab kuivad ja kiired lahendused nii paigaldusel kui ka eemaldusel

MP plaadid

On sobiv kasutamiseks pigem siseruumides, kuid samuti ka välistingimustes lagedel kus on pigem kuivem. Samuti sobib välistingimustes tuuletõkkeplaadina tuulduva fassaadi alla.

HD plaadid

Sobib ideaalselt kasutamiseks välitingimustes ja ka siseruumides.

Küsi pakkumist


    Kontaktandmed