Privaatsuse-, andmekaitse tingimused ja küpsised

Külastades Bestor Grupp AS kodulehte, kogume automaatselt Teie seadme kohta mõningaid andmeid

Kogume teavet Teie veebibrauseri, seadme mudeli, ajavööndi ja mõne Teie seadmesse installitud “küpsise” kohta. Lisaks kogume teavet üksikute vaadatavate veebilehtede ja/või toodete kohta, lisaks millised veebisaidid või otsinguterminid suunasid Teid sellele saidile. Kogume ka teavet selle kohta, kuidas te Bestor Grupp AS veebilehte sirvite ja sellel liigute.

Veebilehe külastamist puudutavad isikustamata tehnilised / statistilised andmed

Tehnilised ja statistilised andmed, mida veebileht kogub, piirduvad veebilehe külastaja poolt kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress), arvuti veebilehitseja, tarkvaraversiooni ja operatsioonisüsteemi tüübi tuvastamisega; samuti külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) fikseerimisega.

IP-aadresse ei käsitleta üldjuhul isiku tuvastamist võimaldava teabena vaid isikustamata statistikat tegemist võimaldava infona

Kogume isikuandmeid, mille olete meile esitanud bestor.ee veebilehe päringuvormis. Kogume Teie nime, perekonnanime, e-posti aadressi, telefoninumbri, tarneaadressi, toote kohaletoimetamise viisi, tooteid vastu võtvate kolmandate isikute põhiteabe, IP-aadressi päringu alusel.

Isikuandmed ja nende kasutamine

Andmeid kasutatakse Bestor Grupp AS kodulehe kasutajakogemuse analüüsimiseks ja täiustamiseks.
Päringuajaloo andmeid (päringu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenustega seonduvaid küsimusi (klienditugi).
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks, turvalisuse tagamiseks.
Kogutud seadmeteavet kasutame ka võimalike riskide ja pettuste (eriti teie IP-aadressi) väljaselgitamiseks ning ühtlasi ka meie keskkonna parendamiseks ja optimeerimiseks ( näiteks luues analüüse selle kohta, kuidas meie kliendid veebilehte sirvivad ) ning meie turundus- ja reklaamikampaaniate edukuse hindamiseks).

Isikuandmete jagamine

Bestor Grupp AS poolt kogutud andmeid jagatakse kolmandate osapooltega, et aidata meil Teie andmeid töödelda ja kasutada. Näiteks kasutame kodulehe toiteks WordPressi – kuidas WordPress Teie isiklikku teavet kasutab saab lugeda siin: WordPress Privacy Policy

Selleks, et aidata meil mõista kuidas meie kliendid veebilehte kasutavad ja sellel orienteeruvad, kasutame Google Analytics’it mille kohta saate täpsemalt lugeda siin: Google Privaatsuseeskirjad

Google Analytics’ist loobuda saate siin: Soovin loobuda

Kasutajateekonna analüüsimiseks kasutame HorJar’i, mille kohta saate täpsemalt luge siin: Hotjar Privacy Policy

Isikuandmeid võidakse jagada ka kolmandatele osapooltele õigustoimingutele vastamiseks s.t kohtumäärusteks, kliendi ja/või muu probleemi lahendamisks.

Reklaamtegevused

Nagu eelpool mainitud, kasutame Teie isiklikku teavet Teile suunatud reklaamide ja/või turunduskommunikatsiooni edastamiseks, mis meie arvates võiksid just Teile huvi pakkuda.

Sihtreklaamidest saate loobuda, kasutades järgmisi linke: Facebook, Google, Microsoft.

Lisaks võite mõnest mainitud teenusest loobuda, külastades Digitaalreklaamide Alliansi loobumisportaali aadressil: http://optout.aboutads.info/

Teadmiseks kasutajale

Kui Te olete Euroopa elanik, on Teil õigus ligi pääseda meie valduses olevale Teie isiklikule informatsioonile ja paluda, et Teie isiklikud andmed kas parandataks, uuendataks või kustutataks.

Kui olete Euroopa elanik, tuleb arvestada ka asjaoluga, et töötleme teie andmeid selleks, et täita teiega sõlmitud lepinguid ( veebilehel sooritatud toimingud) või järgida muul viisil ülaltoodud õigustatud ärihuve. Lisaks palume pöörata tähelepanu sellele, et teie andmeid edastatakse ka väljaspool Euroopat, s.h Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

Andmete säilitamine

Pärast päringu sooritamist, uudiskirja nimistuga liitumist või loosimängus osalemist meie veebilehe kaudu, säilitatakse Teie andmed seni, kuni vastavat kirjalikku teavet andmete likvideerimise soovi kohta pole esitatud. Veebilehe kasutajate isikuandmeid säilitatakse vähemalt kuni garantiiperioodi lõpuni.

Küpsised ja nende kasutamine

Veebileht Bestor.ee kasutab küpsiseid, et veebilehe kasutajakogemust parandada. Küpsised on väikesed andmefailid, mis saadetakse külastatud veebilehtedelt kasutaja seadmele.

Küpsistel on erinevad aegumisperioodid. Sessiooniküpsisteks aeguvad näiteks kohe, kui kasutaja veebibrauseri sulgeb. Teistel küpsistel ehk püsiküpsistel on aga tehniline funktsioon ja neid hoitakse alles kindla aja jooksul. Kui veebilehte külastatakse mitu korda, loeb veebibrauser alles hoitud küpsiseid ning annab veebilehele või küpsise algselt paigaldanud elemendile infot.

Rangelt vajalikud küpsised

Seda tüüpi küpsised on vajalikud, et tagada veebisaidi põhifunktsioonide toimimine. Ilma nendeta ei pruugi korrapäraselt toimida veebilehe olulised elemendid.

Funktsionaalsed küpsised

Seda tüüpi küpsiseid kasutatakse täiendava või erifunktsionaalsuse pakkumiseks, samuti võimaldavad need veebisaiti isikupärastada.

Analüütilise eesmärgiga küpsised

Seda tüüpi küpsised võimaldavad koguda teavet veebisaidi külastajate ja veebisaidi kasutamise kohta. Need võimaldavad mõõta ja parandada veebisaidi toimimist. Teavet kogutakse mitteisikustatud kujul.

Reklaam- ja või turundusküpsised

Seda tüüpi küpsised võimaldavad veebisaidi külastajale suunata võimalikult asjakohaseid reklaame, mis vastavad teie huvidele. Need võimaldavad mõõta ka reklaamikampaaniate efektiivsust. Samuti võimaldavad seda tüüpi küpsised kujundada teie kohta profiili ning suunata teile kohandatud reklaami ka teistel veebisaitidel. Teavet kogutakse mitteisikustatud kujul.

Kuidas küpsiseid kustutada või eelistusi muuta?

Kui veebilehe külastaja soovib küpsistega nõustumist ja nende talletamist oma seadmetesse piirata või keelata või juba salvestatud küpsiseid kustutada, saab ta seda teha veebibrauseri seadete alt.

Teie seadme operatsioonisüsteemil võivad küpsiste kontrollimiseks olla eraldi seaded. Küpsiste haldamise kohta leiate rohkem teavet aadressilt www.allaboutcookies.org/manage-cookies või https://www.youronlinechoices.com/.

Privaatsuspoliitika, tingimused ja muudatused

Bestor Grupp AS omab õigust seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada/muuta, et kajastada näiteks muudatusi meie tavades või muudel operatiivsetel, juriidilistel või regulatiivsetel põhjustel.

Viimati muudetud 19.02.2020 kell 09.25