Bioklimaatiline varikatus

Tükikene Itaaliat Sinu koduaeda

Bioklimaatilised varikatused (tuntud ka kui pergolad) on müravabad ja pakuvad isegi kõige muutlikumates ilmastikutingimustes püsivat heaolulutunnet. Bioklimaatiline arhitektuur on ehitusmetoodika, mis peab optimaalse mugavuse saavutamiseks silmas nii keskkonna- kui kliimatingimusi.

diamond

PREMIUM KVALITEET

247259-200

KASUTATAV AASTARINGSELT

warranty

5 AASTAT GARANTIID

easy-to-clean-icon

ROHKE LISAVARUSTUSEGA

Miks valida Gibus?

Valides Gibus, investeerid mitte ainult
tootesse, mis on loodud vastu pidama,
vaid ka elegantsesse ja funktsionaalsesse
disaini. Gibus varikatused on mõeldud neile,
kes hindavad mugavust ja stiili, tagades, et
pergola on nautimiseks valmis igasuguse
ilmaga ning igal aastaajal.

Kui otsid lahendust, mis ühendab endas
kvaliteedi, vastupidavuse ja Itaalia disaini
peensusi, siis Gibus on ideaalne valik.

UUS! GIBUS MOVIE

Movie – lihtne ja kerge lahendus. Movie varikatusel on katuseribid, mida saab kallutada 0°-115°, Led tuled ning see on kaugjuhitavus telefonirakenduses või nutikodu süsteemiga.

GIBUS VARIA

Täislahendus, mis koosneb sisseehitatud kassetsüsteemiga alumiinium profiilidest. Varikatust saab igast küljest sulgeda kuumimate ilmadega kassetsüsteemiga varjutuskangaga ning külmematel kuudel klaaspaneelidega.

GIBUS VELVET PLUS

Täislahendus volditava katusega varikatustest, mis koosneb sisseehitatud kassetsüsteemiga alumiinium profiilidest. Varikatust saab igast küljest sulgeda kuumimate ilmadega kassetsüsteemiga varjutuskangaga ning külmematel kuudel klaaspaneelidega. Katusepaneelide keeramisnurk on 0-85°.

GIBUS BIOKLIMAATILISTE VARIKATUSTE EELISED

 • Katuseribi tihend – katuseribide tihendussüsteem spetsiaalse kummitihendiga tagamaks ideaalset õhu- ja veekindlust.

 • Lume sulatamissüsteem – patenteeritud välispindade soojustussüsteem, mis väldib lume ja teiste sademete kogunemist konstruktsiooni katusesüsteemile.

 • Turvaline katuseribide süsteem – katuseribid liiguvad vastavalt soovile, blokeerides päikese kiirgust, tuult ja erinevaid sademeid. Kui mõni füüsiline objekt sattub kogemata ribide vahele, siis süsteemi mootor koheselt seiskub, vältides võimalikke vigastusi.

 • Alumiinium profiilid – süsteem on kaitstud spetsiaalse korrosiooni tõrjega.

 • Veeäravool – integreeritud sademete äravoolusüsteem.

 • Kütteseadmed – viimase põlvkonna turvakontrollisüsteemiga elektrikerised. Vastupidavad tuulele ja söövitavatele ainetele; mitu paigaldusvõimalust. 

 • Müravaba – süsteemi katuseribid sisaldavad lisa isolatsiooni, mis vähendab sademe poolt tekitavad müra kuni 70% (-5,7dB).

 • Kaugjuhitavus– süsteemi on võimalik erinevate lisatarvikute abil automatiseerida, näiteks kaugjuhitavus, lume- ja sademetesensor, tuule- ja/või päikesekiirgussensor.

 • Valguslahendus – saadaval on erinevad variandid ja erinevates kombinatsioonides, mis on kohandatud vastavalt vajadusele: LED-kohtvalgusti katuseribidel, vihmaveerenni integreeritud LED-kohtvalgusti, LED-valgusribad, mida saab kasutada piki konstruktsiooni sisemist ümbermõõtu. 

 • Helisüsteem – automaatne 3.0 Bluetooth-ühendus, stereokõlarid on sisseehitatud nii Varia kui ka Twisti mudeli esiseina profiili või katuseribidesse.

 • Maksimaalne paindlikus disainis – täielik montaaživabadus koos paljude võimalike kombinatsioonidega.

GIBUS ENERGY

Gibus esimene päikesepaneelidega varikatus. Võimalusteks on E- variant Varia või Twist mudelile.

GIBUS TWIST

Täislahendus, mida saab igast küljest sulgeda kuumimate ilmadega kassetsüsteemiga varjutuskangaga ning külmematel kuudel klaaspaneelidega.

GIBUS SWAY

Volditava katusega bioklimaatiline varikatus. Lihtne lahendus, ilma seinteta ning katusepaneelid ei ole keeratavad.

Küsi pakkumist


  Kontaktandmed