SISSEJUHATUS

Avasta CEDRAL kiudtsement voodrilaud

Cedral-logo kiudtsement voodrilaud on kaasaegne fassaadimaterjal, mis meenutab välimuselt eelkõige eramajadel levinud puidust välisvoodrilauda.

Nagu ka nimi juba osaliselt reedab, siis kiudtsement on mitme materjali kombinatsioon, kuhu kuuluvad tsement, liiv, tselluloosi- ja tekstiilikiud ning vesi. Koostisosadest tulenevalt on kiudtsemendi puhul tegemist vastupidava ja keskkonnasõbraliku materjaliga.

Miks tasub eelistada kiudtsement voodrilaudu?

Ilmastikukindel-ikoon Ilmastikukindel ja vastupidav igasugustele ilmaoludele

mõõtmed  Stabiilne, ei tõmbu temperatuuri või ega niiskuse tõttu kokku

lihtne-töödelda Lihtne paigaldada, töödeldav tavapäraste puutööriistadega

Kahjurikindel Kahjurikindel, putukatele ja närilistele läbimatu

taaskasutatav Keskkonnasõbralikud koostisosad: liiv, tsement, tselluloos

tulekindel Tuletundlikkus A klass, ei põle ega soodusta tule levikut

CEDRAL LAUDIS
Cedral-logo

Lihtne paigaldada

Cedrali paigaldus ja töötlemine ei vaja eriteadmisi. Süsteem on võimalik ehitada spetsiaalsetele alumiiniumprofiilidele, mis muudab lõpptulemuse perfektseks.

värvigarantii

Materjaliga kaasneb 10-aastane värvigarantii ning toode ei vaja seejuures edaspidist hooldust ülevärvimise- või lakkimise näol.

Disaini paindlikkus

Saadaval kahes erinevas profiilis, mis tagab paigaldusvabaduse. Võimalik paigaldada horisontaalselt või vertikaalselt, ülekattega või modernses stiilis.

Pleekimatu värv

Materjal on saadaval 21 erinevas standardvärvis ning tooteid ei vaja hilisemat ülevärvimist objektil.

10 aastane materjali kvaliteediga seotud garantii

Tundub mõistlik lahendus, saatke mulle näidis!

Voodrilaud-Cedral-Classic-ülekattega voodrilaud-cedral-click-poolpunnühendusega

Click või Classic

Cedral kiudtsement voodrilaud on moodne ja disaini mõttes paindlik valik. Voodrilauad on saadaval kahes erinevas profiilis – Cedral Click ja Cedral Classic ning mõlemat profiili on võimalik hankida nii sileda kui ka puidu mustrit jäljendava pinnaviimistlusega.

Voodrilaud Cedral Classic on ülekattega paigaldatav süsteem, mis annab hoonele traditsioonilisema kuvandi. Voodrilaudade paigaldamiseks kasutatakse spetsiaalseid värvitud peadega kruve.

Voodrilaud Cedral Click on poolpunn ühendusega ning peidetud kinnitusklambritel põhineva süsteemiga, mis võimaldab luua moodsama ja ühtlasema välimusega fassaadi.

TERVIKLAHENDUS

Sama värvi lisatarvikud

Cedral-logo fassaad on võimalik soetada terviklahendusena. See tähendab seda, et lisaks voodrilaudadele on saadaval ka sama värviga lisatarvikud erinevate fassaadi sõlmede viimistlemiseks. Kõik lisatarvikud on valmistatud alumiiniumist ning valikus on näiteks a- ja sümeetriline välisnurga profiil, sisenurga profiil, algus-, ühendus-, sillus- ja lõpuprofiil, tuulutusprofiil ehk perfoliist ning teised fassaadile mõeldud tarvikud.

Kiudtsement voodrilaud CEDRAL katab juba sadu, kui mitte tuhandeid fassaade üle kogu Eesti

PAIGALDUS

Horisontaalne paigaldus

Horistontaalne fassaadi paigaldus on klassikaline ning seetõttu ka kõige populaarsem viis voodrilauade paigaldamiseks.

Vast kõige klassikalisem on ülekattega horisontaalne paigaldus, mida pakub Cedral Classic, kuid Classic pakub ka võimalust paigaldada fassaad avatud vuukidega.

Cedral Click poolpunnühendussüsteem jätab sileda, peidetud pinna, mis annab fassaadile modernse ilme.

Vertikaalne paigaldus

Kuigi see on vähem levinud, on vertikaalne paigaldus samuti populaarsust kogumas.

Kasutades Cedral Classic voodrilauda, paigaldatakse need Rootsi stiilis, jättes fassaadile klassikaline Skandinaavialik ilme. Lisaks on võimalik fassadiplaate paigaldada ka avatud vuukidega.

Cedral Click voodrilauda on tänu poolpunnsüsteemile võimalik ka vertikaalselt paigaldada peidetud ühendustega, mis jätab fassaadile puhta ning ajaga kaasas käiva maigu.

INSPIRATSIOON

Küsi pakkumist

    Näidiste päring
    Vali tarne viis

    Kontaktandmed