Leedu eterniit laineplaadid

Eterniitplaat on levinud viilkatuse kattematerjal, mida kasutatakse nii vananenud katuste renoveermisel, kui ka värskete katuste ehitamisel. Tänapäevane eterniit laineplaat on oma välimuselt omaaegse eterniidiga väga sarnase, kuid plaadi koostisest on kadunud mürgine asbest. Eestis on asbesti sisaldavate toodete müük keelustatud alates aastast 2001.

Leedu eterniit on kõige kindlama garantiiga katusematerjal Eestis. Eternit annab oma toodangule 30 aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest.

Miks eelistada Leedu eterniiti?

Eterniiti kasutatakse igasuguste hoonete katuste ehitamisel ning samuti kasutatakse suuremaid plaate fassaadide ehitamisel (nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt paigaldades). Eterniidi vastupidavuse ja hea hinna tõttu julgeme seda materjali soovitada nii era- kui ka ärikliendile.

01.

30 aastane garantii otse lõpptarbijale

Leedu eterniit laineplaatidele kehtib 30 aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud. Lisaks annab tootja materjalile ka 5 aastase värvigarantii.

02.

Karastatud värvkate

Leedu eterniidi katmisel on kasutatud spetsiaalset karastatud CurtCoat® värvitehnoloogiat, et eterniitplaadid püsiksid kauem esindusliku välimusega.

03.

Kõrgendatud tugevus

Leedu eterniitplaatides kasutatakse ka spetsiaalseid Safety Strips® ohutusribasid, mis annab hea mehaanilise tugevuse ning vastupidavuse purunemisele. Lisaks on Leedu eterniitplaadid vähemalt 6 mm paksusega, mis muudab need oluliselt vastupidavamaks mõnest alternatiivse tootja toodangust.

04.

Lai profiili- ja värvivalik

Leedu eterniit pakub kõige laiemat värvi- ja profiili valikut. Kokku on võimalik valida kuni 8 erineva värvitooni vahel, sealhulgas värvimata laineplaadi kasuks. Cedral Gotika 585×920, Cedral Villa (Balti laine) 875×920, Eternit Klasika 1250×1130, Eternit Agro L 1750×1130, Eternit Agro XL 2500×1130.

05.

Eterniidiga võidad hinnas

Leedu eterniitplaatide m² (ruutmeetri) hind on ~35% soodsam võrreldes odava otsa katuseplekiga, näiteks trapetsprofiiliga. Kallimate profiilide puhul võib hinnavahe ulatuda üle 50%.

06.

Vana katus on võimalik renoveerida riigilõivuta

Kui vahetada vana eterniitkatus värske plekk-, kivi-  või bituumenkatuse vastu, tuleb kohalikust omavalitsusest taodelda ehitusluba ja tasuda riigilõiv. Juhul, kui asendad aegunud eterniitkatus uue eterniidi vastu, siis ei kehti ehitusloanõuded vastavalt Ehitusseadus Lisa 1 kohaselt.

TUNDUB MÕISTLIK LAHENDUS, SOOVIN PAKKUMIST!

“Täname garantiikorras katuse eterniidi osalise vahetuse eest. Teiega asjaajamine oli lihtne ning reageerisite kiiresti, katusetööd tegite samuti kiiresti (ühe päevaga) ning meie arvates professionaalselt.”

IVARI

“Otustasime isaga koos vana talu katue ise renoveerida ning Bestor Grupp’ist saadud materjalisoovitused, paigaldusjuhend ja igakülgne abi oli täpselt see, mida selleks tööks vajasime, aitäh!”

AHTO

“Läksime alguses katuseplekki otsima, kuid otsustasime kohapeal siiski eterniidi kasuks ning ei ole pidanud seni pettuma. Katus sai renoveeritud 3 aastat tagasi ja näeb ikka välja nagu oleks eile paigaltatud.”

ILMAR

Miks pakkumine meilt küsida?

Bestor Grupp AS on 29-aastase ajalooga kodumaisel kapitalil põhinev ehitusmaterjalide hulgimüügiga tegelev ettevõte, olles mitmete rahvusvaheliste kaubamärkide ametlik maaletooja Eestis.

  • Oleme Leedu eterniidi ametlik maaletooja ning oskame vastate kõigile küsimustele, mis võivad tekkida seoses eterniidi ja katustega.
  • Mõtleme kliendiga kaasa, teeme täpseid pakkumisi ja vajadusel soovitame või juhime tähelepanu olulistele punktidele.
  • Vastame päringule võimalikult kiiresti ja tavapäraselt juba samal tööpäeval. 

 

aadu-kasevali

Aadu Kaseväli

AS Bestor Grupp müügiesindaja

Küsi pakkumist    Harja- ja servakate (eterniit)Harja- ja servakate (plekk)AluskateKäiguteeLumetõkeKatuseredelVihmaveesüsteem (ümar)Vihmaveesüsteem (kandiline)KatuseakenPiksekaitsePäikesepaneelid


    Soovin paigaldustSoovin transportiSoovin finantseerimise pakkumist täislahendusele

    Kontaktandmed