TULEVIKU KÜTTE-SÜSTEEMI ALUS

Avasta lihtsad ja tõhusad Schiedel moodulkorstnad 

Moodulkorsten on innovaatiline lahendus ning tänapäevaste kütteseadmete jaoks ideaalne valik. Nende korstnate peamiseks eeliseks on siledapinnaline sisetoru, mis tagab parema tõmbe ja vähendab tahmumist. Moodulkorstnad on kerged ega vaja alusvundamenti, kuna need on tehases juba ettevalmistatud moodulitena. Seetõttu ei nõua moodulkorstna paigaldamine erioskusi, muutes selle kiireks ja lihtsaks. Just selle tõttu on need korstnad suurepärane valik nii eramajade kui ka ärihoonete jaoks.

Tipptasemel kvaliteet ja mitmekülgsus ehituses

Schiedel moodulkorstnad pakuvad kiiret ja tõhusat lahendust, millel on kõrgekvaliteedilised standardiseeritud komponendid. Nende mitmekülgsus võimaldab neid kohandada erinevate ehitusprojektide jaoks, tagades ohutu suitsugaaside väljajuhtimise. Need on energiasäästlikud ja usaldusväärsed, tehes neist ideaalse valiku lihtsaks, tõhusaks ning vastupidavaks ehitamiseks.

Rondo-plus-keraamiline-korsten

Taskukohane ja vastupidav

Plokk-korstnad pakuvad mitmekülgseid eeliseid, alates kiirest paigaldusest ja taskukohasest hinnast kuni suurepärase efektiivsuse ja minimaalse hooldusvajaduseni. Nende vastupidavus muudab nad silmapaistvaks valikuks küttesüsteemide väljalasketorude ja korstnate ehitamisel.

Tehase täpsus, ehitusplatsi kiirus

Moodulkorstnad on valmis komplektid korstnaprojektide jaoks. Need võimaldavad kiiret ja lihtsat kokkupanekut ehitusplatsil, sest kõik komponendid on eelnevalt ettevalmistatud ja märgistatud vastavalt paigaldusjuhistele.

quality-icon

KÕRGE KVALITEET

Kõrgekvaliteedilised ehitusmaterjalid, mis tagavad moodulkorstnate vastupidavuse ja pika eluea.

flexibility-icon

PAINDLIKUS

Mitmekülgsed suurused ja konfiguratsioonid, sobilikud erinevate küttesüsteemide ja ehitusprojektide jaoks.

tools-icon

KIIRE PAIGALDUS

Kiire ja ökonoomne paigaldus, säästes ehitusprotsessis aega ja ressursse.

expansion-icon

MITMEKÜLSUS

Kohandub mitmesuguste kütteseadmetega, hõlmates traditsioonilisi ahjusid, pliite, kaminasüdamikke ja kaasaegseid kondensatsioonkatlaid

Schiedel moodulkorstnad: innovatiivsed lahendused erinevatele vajadustele

Schiedel Isokern

Islandi laavakivist valmistatud moodulkorsten. Isokern on tuleohutu, vastupidav ja pika eluaega moodulkorsten, mis sobib kõigile puiduga köetavatele seadmetele nagu näiteks ahjud, pliidid, kaminad, saunakerised. Isokerni paigaldus on lihtne ning mugav igale ühele.

Korstnaplokid on saadaval läbimõõduga 160 ja 200 mm.

Schiedel Rondo Plus

Rondo on klassikaline 3-kihiline keraamilise sisetoruga moodulkorsten. Korsten sobib kõikide standardsetele kütteseadmetele, mille suitsugaaside temperatuur ei ületa 600 °C – ahjudele, pliitidele, kaminatele, keskküttekateldele jne.

Tegemist on vastupidava terviklahendusega, mille suitsulõõr on valmistatud tugevast keraamikast, põletatud 1200 °C juures. Välisplokk on valmistatud kergkruusast ja on armeeritav. Soojusisolatsiooniks on kivivill.

Schiedel Permeeter

Permeeter on turvaline 3-kihiline metallist moodulkorstna süsteem. Selle sisekihiks on 0,6mm paksune roostevabast terasest suitsutoru, mida katavad spetsiaalne tulekindel isolatsioonikiht ja pulbervärviga kaetud galvaniseeritud terasest välistoru.

Suurepärane soojusisolatsioon, mis tähendab, et korstna välispind ei kuumene kütmisel oluliselt.

Schiedel saunakorsten

Schiedeli Saunakorsten sobib kõikidele tavalistele saunakeristele, mille ühendustoru läbimõõt on 115 mm. Saadaval musta värvi väliskestaga või haljast roostevabast terasest.

Saunakorsten on stiilne ning sileda välispinnaga korstnasüsteem. Saunakortsna komplektis olev korsten on 2,4m pikkumine, lõõri läbimõõduga 120mm ja poleeritud RST väliskestaga.

Vajadusel saab juurde osta 1- ja 0,5m korstnaelemente koos lisatarvikutega, et korstent pikendada.

INSPIRATSIOON

Küsi pakkumist


    Kontaktandmed