Betoonist katusekivi Monier Teviva

Teviva on tipptasemel betoonist kivide valik, mis ühendab endas suurepärase hinna ja üliolulised omadused. Sellel kivil on patenteeritud Cisar® pinnakate, mis tagab kivile tugevuse, pika UV-kindluse ning kaitseb efektiivselt katust määrdumise ja sambliku eest.

Teviva on erilise tähelepanuga disainitud betoonist silekivi, millel on Cisar® pinnakate, mis sobib suurepäraselt modernsete arhitektuurilahendustega kodudele. Cisar® pinnakate mitte ainult ei taga kivile tugevust ja vastupidavust UV-kiirgusele, vaid hoiab ka katuse puhtana ning takistab samblike levikut.

Tänu viimastele tootmistehnoloogiatele on Teviva betoonkivi mõnevõrra kergem kui paljud teised sarnased tooted, muutes selle paigaldamise erakordselt lihtsaks. Siiski, ärge laske end petta selle kivi kergusest, sest see on ülimalt vastupidav karmidele ilmastikutingimustele ja ajale ning kindlustab täieliku helikindluse isegi suurte vihmasadude ja tormide korral.

Teviva on ideaalne valik, mis ühendab kerguse ja vastupidavuse, ning seda kinnitab ka meie 30-aastane garantii. Valige Teviva ja andke oma katusele pikaajaline ilu ja kaitse.

 

15,90€/m2

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

  • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
  • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
  • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
  • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Värv

Antratsiit, Must

Kiviplaadi suurus

330 mm x 420 mm

Kattelaius

298mm

Kattev pikkus

400mm

Roovisamm

312mm-340mm

Kaal

4,6kg

Kaubamärk

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist