DEBO® Exterior Compact Laminate

DEBO® Exterior Compact Laminate on välja töötatud spetsiaalselt väliskeskkonna jaoks, et luua tipptasemel ja unikaalne arhitektuurne disain. Sellel on ainulaadsed UV-, ilmastiku- ja määrdumiskindlad omadused ning muud märkimisväärsed välistingimustes kasutatavad omadused. Samal ajal on sellel palju värve ja pinnaviimistlusi.

DEBO® Exterior Compact Laminate’l tuletundlikkusklass C-s2,d0.

Kõrgsurvelaminaat ehk HPL fassaadiplaat DEBO®  pakub järgmise põlvkonna esteetilisi ja peaaegu piiramatuid disainivõimalusi mitmekesiste värvide ja varjunditega. Looduslike kiudude ja termoreaktiivsete vaikude seguga valmistatakse kõrge rõhu ja -temperatuuri abil väga stabiilsed ning tihedad paneelid, millel on hea tugevuse ja massi suhe. DEBO®  sobib väga hästi tuulduvatele ehk ventilatsiooniga fassaadisüsteemide, rõdude ja päikesekattelahenduste viimistlemiseks. Paneele saab kasutada iseseisvalt või kombineerida koos teiste meelepäraste materjalidega. Toode sobib suurepäraselt ainulaadsete efektide loomiseks ja ehitise omaduste rõhutamiseks. DEBO® fassaadiplaadid on uuenduslikud ja funktsionaalsed ventileeritavate fassaadisüsteemide, rõdude ja päikesekattelahenduste jaoks. Trespa® paneele saab kasutada iseseisvalt või koos teiste materjalidega.

Kogu tootevalik on 10-aastase tootegarantiiga.

DEBO® Compact Exterior on tugev, vastupidav ning ilmastikukindel. Sellel on CE-sertifikaat, mis vastab rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele EN438: 2005. See vastab Euroopa ohutus-, tervise- ja keskkonnasõbralikkuse standarditele. Lisaks saavutab see Hiina riikliku tööstusstandardi ja tulekindluskatsed.

VIIMISTLUS

 

UV-kindel

Voodrilauad on UV-kindlad ning tänu sellele ka pleekimatud.

lihtne-paigaldadaKergesti paigaldatav

Voodrilaudasid on lihtne paigaldada ja protsess ei vaja eriteadmisi.

vastupidavKindel ja vastupidav

Suur kriimustus- ja löögikindlus tagab probleemideta paigaldamise ja ilusa lõpptulemuse.

Ilmastikukindel-ikoonIlmastikukindel

Püsib erakordselt hästi välitingimustes ja säilitab esteetilise välimuse ka pärast mitmeid aastaid. Päikesel ja vihmal pole voodrilaudade pinnale olulist mõju.

Pleekimatu värvPole vaja värvida, lihtne puhastada

DEBO® Exterior Compact Laminate pind on suletud pooridega ja seetõttu on mustuse kogunemine voodrilauale minimaalne. Materjali on lihtne puhastada ja see ei vaja uuesti värvimist.

Garantii10-aastane garantii

Toote garantii, sealhulgas värvigarantii.

Küsi pakkumist    Soovin paigaldustSoovin transportiSoovin tasuda järelmaksuga

    Kontaktandmed