Kõrgsurvelaminaat (HPL)

Kaubamärk
2
2

Kõrgsurvelaminaat ehk HPL on üks kõige vastupidavam dekoratiivne materjal. HPL on tavapäraselt saadaval erinevate omadustega, sealhulgas kemikaalide, tule- ja kulumiskindlusega. Kõrgsurvelaminaat on reeglina valmistatud looduslikest kiududest ja erinevatest vaikudest, mis kõrge rõhu ja temperatuuri abil ühtseks ning stabiilseks paneeliks töödeldakse.

HPL on mõeldud fassaadidele, rõdudele ja kõikvõimalikeks muudeks kasutusviisideks välistingimustes. Fassaadi HPL sobib igasugustele hoonetele alates eramutest ja lõpetades suurte tööstushoonetega. Kõrgsurvelaminaat annab väga hea kujundusvabaduse arhitektile ning pikaajalise ilusa viimistluse fassaadile. HPL pinnaviimistluste mitmekesisus suurendab loomingu võimalusi ja annab võimalusi luua päriselt kordumatuid fassaade. Paneele saab edukalt kasutada iseseisvalt või koos teiste fassaadimaterjalidega.

Bestor Grupp kõrgsurvelaminaatide tootevalik on lai nii ühevärviliste kui ka mustriliste osas. Kinnitada saab paljudel viisidel tuulduva fassaadi põhimõttel.