Fassaadi- ja katuseplaat Cedral Slates Topeltkate

Cedral Slates eelnevalt tuntud ka kui Dacora kiudtsemendist katuse- ja fassaadiplaatide ülekattega paigaldamisviis annab hoonele kaasaegse välimuse. Hoolimata sellest, kas valite ruudu- või ristkülikukujulise, täis- või eenduva servaga plaadid, sobivad 20 kuni 60 cm suurused plaadid ideaalselt mis tahes mõõtudega pindadele.

100% looduslik toode

30-aastane garantii

Tulekindel – A klass

Kaalult kerge

Eelised

  • Kergete plaatidega võib katta ka kergeid karkasstarindeid, ilma neid täiendavalt kindlustamata. See on suurepärane lahendus hoone renoveerimisel, kuna ei nõua tarindite täiendavat tugevdamist.
  • Kiudtsement on kerge materjal, mis on valmistatud looduslikest, kergesti mittelagunevatest kuid siiski 100% ümbertöödeldavatest toorainetest: tsemendist, veest, õhust ja tsellullooskiust.
  • Katuse või fassaadi katmisel kinnitatakse iga plaat eraldi, seetõttu peab niisugune kate vastu ka tugevale tuulele ja tormile.
  • Plaatide omadustele antakse 30-aastane garantii.
  • Kiudtsemendist plaat on pea kõige vastupidavam ja ökoloogilisem lahendus. Cedral Slates plaadid on parimaks lahenduseks neile, kes soovivad tagada maja katuse või fassaadi kaitset ilmastiku mõjude eest mõistliku hinnaga.
  • Vaatamata oma väikesele kaalule on kiudtsement eriti tugev ja vastupidav materjal.

Saadaval olevad suurused

Värv 40 x 40 30 x 30 32 x 60 30×60 (Ruuduline) 20×40 (Ruuduline) 30×60 20×40
Kiltkivi (Sile)
Pruun (Sile)
Kaubamärk

Katuse kalle

Minimaalkalle 15° ja soovitatav kalle ≥25°

Ülekate

12-5 cm

Plaadi kaal

19,5-22,2 kg

Plaadid, tk/m2

12,0-13,7

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist