Fassaadi- ja katuseplaat Cedral Slates Universaal

Cedral Slates, varasemalt Dacora nime kandvate plaatide iseloomulikeks joonteks on sile või tekstuurne pinnaviimistlus ning lõigatud või ümarad nurgad. Nii renoveerimise kui ka uue ehituse korral loovad universaalse kattega plaadid mitmeid võimalusi kogu fassaadi ja katuse kujundamiseks ühtses stiilis, sh ärkel ja korsten. Väiksemate mõõtmetega 20 x 20 cm ja 30 x 30 cm plaadid sobivad hästi väikeste alade harmooniliseks kujundamiseks

100% looduslik toode

30-aastane garantii

Tulekindel – A klass

Kaalult kerge

Eelised

  • Kergete plaatidega võib katta ka kergeid karkasstarindeid, ilma neid täiendavalt kindlustamata. See on suurepärane lahendus hoone renoveerimisel, kuna ei nõua tarindite täiendavat tugevdamist.
  • Kiudtsement on kerge materjal, mis on valmistatud looduslikest, kergesti mittelagunevatest kuid siiski 100% ümbertöödeldavatest toorainetest: tsemendist, veest, õhust ja tsellullooskiust.
  • Katuse või fassaadi katmisel kinnitatakse iga plaat eraldi, seetõttu peab niisugune kate vastu ka tugevale tuulele ja tormile.
  • Plaatide omadustele antakse 30-aastane garantii.
  • Kiudtsementplaadid on pea kõige vastupidavam ja ökoloogilisem lahendus. Cedral Slates plaadid on parimaks lahenduseks neile, kes soovivad tagada maja katuse kaitset ilmastiku mõjude eest mõistliku hinnaga.
  • Vaatamata oma väikesele kaalule on kiudtsement eriti tugev ja vastupidav materjal.

Universaal kate

Värv 20×20 (Ümardatud) 25×25 (Ümardatud) 30×30 (Ümardatud) 30×30 20×20
Kiltkivi Sile
Tumepruun Sile
Klassikaline punane Sile
Helehall Sile
Kiltkivi Struktuur
Tumepruun Struktuurne
Klassikaline punane Struktuurne

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist