Katuse- ja fassaadiplaadid Cedral Slates

Katuse- ja fassaadiplaadid Cedral Slates, eelnevalt tuntud ka kui Dacora on väikesemõõdulised kiudtsementplaadid, mis on saadaval erinevate kujude, suuruste ja toonidega. Kiudtsementplaatide ülekattega paigaldamisviis võimaldab luua katuse ja fassaadi ühtse terviku, andes hoonele kaasaegse välimuse. Hoolimata sellest, kas valite ruudu- või ristkülikukujulise, täis- või eenduva servaga plaadid, sobivad 20 kuni 60 cm suurused plaadid ideaalselt mis tahes mõõtudega pindadele.

Väikesemõõduliste kiudtsementplaatide eelised

  • Kergete plaatidega võib katta ka kergeid karkasstarindeid, ilma neid täiendavalt kindlustamata. See on suurepärane lahendus hoone renoveerimisel, kuna ei nõua tarindite täiendavat tugevdamist.
  • Kiudtsement on kerge materjal, mis on valmistatud looduslikest, kergesti mittelagunevatest kuid siiski 100% ümbertöödeldavatest toorainetest: tsemendist, veest, õhust ja tsellullooskiust.
  • Katuse katmisel kinnitatakse iga plaat eraldi, seetõttu peab niisugune kate vastu ka tugevale tuulele ja tormile.
  • Plaatide omadustele antakse 30-aastane garantii.
  • Kiudtsemendist plaat on pea kõige vastupidavam ja ökoloogilisem lahendus. Cedral Slates plaadid on parimaks lahenduseks neile, kes soovivad tagada maja katuse või fassaadi kaitset ilmastiku mõjude eest mõistliku hinnaga.
  • Vaatamata oma väikesele kaalule on kiudtsement eriti tugev ja vastupidav materjal.
  • Plaat kinnitatakse ainult kahe katusenaelaga ja tänu ülekattele ei ole kinnitusvahendeid näha.

Saadaval suurused

20 x 20 25 x 25 30 x 20 30 x 30 30 x 40 40 x 20 40 x 40 40 x 44 60 x 30 60 x 32
Horisontaal  ✓  ✓  ✓
Topeltkate  ✓  ✓  ✓  ✓
Teravnurk romb  ✓
Universaal  ✓  ✓
Romb  ✓
Saksa  ✓  ✓  ✓  ✓

Küsi pakkumist