Keraamiline katusekivi Monier Nortegl

Nortegl on keraamiline katusetoodete tipptase, millel on unikaalne interlocking ehk topeltvaltsiga disain mis tagab tõhusa veekindluse.

See kivi on ideaalne valik igale majaomanikule, pakkudes ohutust ja lihtsat paigaldust.

Nortegli kividel on veidi sügavam lainetus võrreldes teiste keraamiliste kividega, mis muudab nad eriti sobivaks suurtele katusepindadele. Samas on Nortegli roovisamm sarnane enamike betoonkividega, mis teeb sellest suurepärase valiku ka betoonkatuse asendamisel elegantsete keraamiliste kividega.

Nortegli keraamilised kivid järgivad klassikalist põhjamaist disaini, pakkudes samal ajal kõrget veepidavust ja vastupidavust.

alates 31.80€/m2

Vaata täpsemat hinda

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

  • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
  • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
  • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
  • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Värv

Antratsiit, Antiik, Kastan, Must, Savipunane

Kiviplaadi suurus

282 mm x 450 mm

Kattelaius

259mm

Roovisamm

335mm – 370mm

Kaal

3,8kg

Kaubamärk

Pinnakate Värv Hind (€/m2)
Angobeeritud Antiik 31.90
Angobeeritud Antratsiit 33.40
Glasuur Kastan 35.30
Topline Glasuur Must 43.20
Läbiva tooniga Savipunane 31.80

 

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist