Keraamiline katusekivi Monier Vittinge E13

Matt ja ühe sügava lainega S-kujuline Vittinge E13 on katusekivi, mis lisab mis tahes uuele katusele vintage-välimuse. Toode peegeldab põhjamaist tootmistraditsiooni ja esindab klassikalist keraamilist katusekivi.

Topeltlainega Vittinge E13 on saadaval viimistlusega matt savipunases toonis ning pakub 30-aastast garantiid.

Vittinge E13 loob katusele erilise ilme tänu oma matile pinnale ja S-kujulisele lainemustrile. See kivi on tugevalt juurdunud Läänemeremaades ja leiab kasutust isegi Tallinna vanalinnas tänu oma ainulaadsele värvile ja tekstuurile. Vittinge on katusekivi, mis kestab aastakümneid, säilitades oma loomuliku ilu ja muutes igasuguse katuse erakordseks.

Vittinge on suurepärane valik renoveerimisprojektidele või uutele ehitistele, kus soovitakse järgida ajaloolist stiili, muutes katuse aasta-aastalt üha kaunimaks.

20.20€/m2

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

  • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
  • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
  • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
  • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Värv

Savipunane

Kiviplaadi suurus

235 mm x 420 mm

Kattelaius

200mm

Roovisamm

375mm

Kaal

2.5kg

Kaubamärk

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist