SBS aluskiht Nexler PREMIUM 29

SBS aluskiht Nexler PREMIUM 29 on mõeldud mitmekihilse bituumenkatusekatte aluskihiks, hoonete ühekihiliseks niiskuskindlaks isolatsiooniks (tüüp A) või  maa-aluste osade mitmekihiliseks hüdroisolatiooniks (tüüp T). Materjali ei soovitata kasutada ühekihilise katusekatte või hüdroisolatsioonina. Nexler PREMIUM 29 SBS rullmaterjali on võimalik kinnitada ettevalmistatud aluspinnale gaasipõletiga või mehaaniliselt. Materjal sobib lamekatustele, kus katusekalle on vähemalt 1% või järsem. Üks rull võimaldab katta kuni 10 m² suurust katusepinda.

Materjali pealmine pool on kaetud peeneteralise mineraalkattega ning alumine poolt kergsulava polümeerkilega. Materjal on väga hea alternatiiv Unifleks EPP 4.0 rullmaterjalile.

Tootja IZOHAN sp.Z o.o. annab Nexler Premium 29 rullmaterjali otsesele ostjale spetsiaalse materjaligarantii 14 aastaks, kui aluspinna kruntimiseks kasutatakse Izohan kaubamärgi kruntimisvahendeid, näiteks Izohan SBS Br. Juhul kui loobute Izohan bituumenkrundi kasutamisest, siis rakendu standard materjaligarantii, mis kestab 10 aastat.

5,54€ /m2 + KM

Kaubamärk

Kasutuskoht

Paksus (mm)

2.9 ± 0.2

Rulli laius (m)

1

Pikkus (m)

10 m

Tuleohutusklass

Broof(t2)

Tõmbetugevus (N/50 mm) (piki- ja ristsuunaline)

850 ± 200 / 600 ± 200

Venivus (%) (piki- ja ristisuunaline)

45 ± 15 / 45 ± 15

Kogus alusel (m²)

200

Üldinfo

Katusepapp Nexler Premium 29 tuleb kinnitada kuumutamise teel krunditud betoonist või tsinkplekist aluspinnale või eelnevalt paigaldatud rullmaterjalist aluskattele. Aluspind peab olema mehaaniliselt tugev, ilma lahtise mustuse, rasvaplekkide ja veeta. Enne rullmaterjali Nexler Premium 29 kuumutamist tuleb kruntida betoonist aluspind lahustipõhiste bituumenkruntidega nagu Izohan SBS Br.

Kinnitamine

Nexler Premium 29 katusepappi saab kinnitada betoonist, puidust või lehtmetallist aluspinnale ka mehaaniliselt kas koos soojusisolatsioonikihiga või ilma selleta. Sel juhul kinnitatakse katusepapp mehhaaniliste kinnitusdetailidega rulli servast ja seejärel kuumutatakse ülekatete ulatuses. Katusepapi ülekate peab olema laiusega min. 8 cm piki materjalirulli ja min. 12 cm ühenduskohas, mis paikneb materjalirulliga risti.

Küsi pakkumist