SBS aluskiht Nexler Premium PYE PV160 S30

SBS aluskiht Nexler Premium PYE PV160 S30 on mõeldud mitmekihilse bituumenkatusekatte aluskihiks, hoonete ühekihiliseks niiskuskindlaks isolatsiooniks (tüüp A) või maa-aluste osade mitmekihiliseks hüdroisolatiooniks (tüüp T). Lisaks sobib see rullmaterjal hüdroisolatsiooniks parapettide, katuseakende, korstende, katuse äravoolu, välisvooderduse, paisuvuukide ja mujale, kus on oodata suurt soojusliikumise tekkimist. Premium PYE PV160 S30 rullmaterjali on võimalik kinnitada ettevalmistatud aluspinnale kuumitamise teel. Materjal sobib lamekatustele, kus katusekalle on vähemalt 1% või järsem. Üks rull võimaldab katta kuni 10 m² suurust katusepinda.

Materjali pealmine pool on kaetud peeneteralise mineraalkattega ning alumine poolt kergsulava polümeerkilega.

Tootja IZOHAN sp.Z o.o. annab Nexler Premium PYE PV160 S30 rullmaterjali otsesele ostjale spetsiaalse materjaligarantii 12 aastaks, kui aluspinna kruntimiseks kasutatakse Izohan kaubamärgi kruntimisvahendeid, näiteks Izohan SBS Br. Juhul kui loobute Izohan bituumenkrundi kasutamisest, siis rakendu standard materjaligarantii, mis kestab 9 aastat.

4,70€ /m2 + KM

Kaubamärk

Kasutuskoht

Paksus (mm)

3.0 ± 0.2

Rulli laius (m)

≥ 0,99 m

Pikkus (m)

≥ 7,5 m

Tuleohutusklass

Broof(t1), Broof(t2), Broof(t3)

Tõmbetugevus (N/50 mm) (piki- ja ristsuunaline)

750 ± 150 / 500 ± 150

Venivus (%) (piki- ja ristisuunaline)

45 ± 15 / 45 ± 15

Üldinfo

Nexler Premium PYE PV160 S30 tuleb kinnitada kuumutamise teel krunditud betoonist või tsinkplekist aluspinnale või eelnevalt paigaldatud rullmaterjalist aluskattele. Aluspind peab olema mehaaniliselt tugev, ilma lahtise mustuse, rasvaplekkide ja veeta. Enne rullmaterjali Nexler Premium PYE PV160 S30 kuumutamist tuleb kruntida betoonist aluspind lahustipõhiste bituumenkruntidega nagu Izohan SBS Br.

Kinnitamine

Nexler Premium 29 rullmaterjali saab kinnitada betoonist, puidust või lehtmetallist aluspinnale ka mehaaniliselt kas koos soojusisolatsioonikihiga või ilma selleta. Sel juhul kinnitatakse rullmaterjal mehhaaniliste kinnitusdetailidega rulli servast ja seejärel kuumutatakse ülekatete ulatuses. Katusepapi ülekate peab olema laiusega min. 8 cm piki materjalirulli ja min. 12 cm ühenduskohas, mis paikneb materjalirulliga risti.

Küsi pakkumist