Betoonist katusekivi Monier Aerlox

Aerlox katusekivid on suurepärane valik katuse ehitamiseks ja renoveerimiseks. Need on kerged, vastupidavad ning taskukohased. Aerlox kivid kestavad kaua ja neil on spetsiaalne kaitsekiht, mis hoiab katuse puhtana. Nende paigaldamine on lihtne ja kiire, ning need sobivad hästi ka pööningu alla eluruumide ehitamiseks. Lisaks on Aerlox keskkonnasõbralik valik, sest nende tootmine vähendab keskkonnamõju.

 1. Kergem kaal: Aerlox katusekivid on 15% kergemad tänu kvaliteetsele täiteainele, mis muudab need 3,6 kg kergemaks kui traditsioonilised kivid. See vähendab eramaja katusekaalu umbes 1 tonni võrra.
 2. Vastupidavus ja ilmastikukindlus: Aerlox on vastupidav ja ilmastikukindel, taludes hästi karme ilmastikutingimusi. Sellele antakse 30-aastane garantii ja eeldatav eluiga on üle 100 aasta.
 3. Sobib renoveerimiseks: Sobib eriti hästi vana eterniitkatusega majade renoveerimiseks.
 4. Kaitsekiht sammalde vastu: Aerloxil on spetsiaalne Protector kaitsekiht, mis takistab sambla kasvu ja säilitab katuse värskena.
 5. Lihtne paigaldus: Kerged kivid on lihtsamad tõsta ja paigaldada ning nende paigaldamisel saab kasutada M-Clip klambreid, vähendades paigaldustööks kuluvat aega.
 6. Uudne disain: Aerloxil on uudne katusekivi nina, mis takistab vee sisseimbumist ja sambla teket, samuti lisab visuaalselt huvitava efekti ja õhema välimuse.
 7. Vaikne: Nagu teised kivikatused, on Aerlox vaikne vihma ja tormi ajal, sobides pööningu alla eluruumide ehitamiseks.
 8. Keskkonnasõbralik valik: Tootmise keskkonnamõju on väiksem kui teistel katusematerjalidel, kuna valmistatakse kohalikust toormest ja kasutatakse vähem energiat.

10.20 € / m2

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

 • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
 • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
 • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
 • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Värv

Must, Savipunane

Kiviplaadi suurus

330 mm x 420 mm

Kattelaius

300mm

Kattev pikkus

400mm

Roovisamm

320mm-370mm

Kaal

3,6kg

Kaubamärk

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist