Betoonist katusekivi Monier Tegalit

Tegalit on meie betoonist siledate katusekivide hulgas tuntud oma ainulaadse pinnakatte poolest, muutes selle eksklusiivseks valikuks igale katuseomanikule. Tegaliti pind peegeldab päikesevalgust hämmastavalt 300% rohkem, mis omakorda tagab selle, et teie katus ei kuumene suvel liigselt, hoides katusealused ruumid mõnusalt jahedana ka kõige kuumemate ilmadega.

Tänu meie unikaalsele poore sulgevale tootmisprotsessile on Tegaliti kivi erakordselt vastupidav mustusele ja sammaldumisele, säilitades oma ilusa välimuse aastate jooksul. Lisaks sellele on meie uuenduskuuriga läbinud Tegalit saavutanud mitmeid auhindu, sealhulgas maineka disainiauhinna Red Dot, tõestades sellega oma elegantset välimust ja kõrget kvaliteeti.

Tegalit valmistamisel kasutame kaasaegset Protegon tehnoloogiat, mis suurendab päikesevalguse peegeldust, muutes selle kivi veelgi efektiivsemaks kuumuse vastu võitlemisel. Nii saate nautida meeldivat jahedust katuse all isegi kõige kuumematel suvepäevadel.

23.90€/m2

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

  • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
  • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
  • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
  • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Värv

Graniit, Must, Mustjaspruun, Savipunane, Tumehall

Kiviplaadi suurus

330 mm x 420 mm

Kattelaius

300mm

Kattev pikkus

400mm

Roovisamm

312mm-340mm

Kaal

5,25kg

Kaubamärk

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist