Iseliimuv bituumensindel Plano Antik

Iseliimuv bituumensindel Plano Antik

Plano Antik on kärjekujuline bituumenkatuseplaat, kus erineva tumedusastmega kärjevariatsioonid on oskuslikult kombineeritud, et anda katusele ajalooline ja antiikne ilme.

Seda katuseplaati on saadaval kolmes erinevas värvitoonis: looduslik pruun, metsaroheline ning tellisepunane.

Bituumensindel on kvaliteetne katusekattematerjal, mida on lihtne paigaldada kõvale ja tasasele alusele. Sobib suurepäraselt nii uute ehitiste, kui ka vanade ruberoid- ja plaatkatuste renoveerimiseks.

Pakis 3 m2 ning paki kaal on 23 kg. Ühe plaadi paksus on u 4 mm ja kaal u 1 kg. Katuse minimaalne kalle peab olema vähemalt 11° ehk 20 cm langust 1 m kohta.

7 EUR/m2+KM

Paigaldamise juhised

Icopali bituumentoodete paigaldamiseks võib kasutada ainult Icopali bituumen- või vuugiliimi. Räästa võib ehitada mitmel erineval viisil. Kõige kaunima ja puhtama välimusega räästa saab ehitada plekist, mis toimib ühtlasi aluspinna kaitsena. Kattematerjali paanid kinnitatakse aluspinna külge laia peaga kuumtsingitud naeltega, mis peavad laudisest läbi ulatuma (nt papinael 2,8 x 30 mm). Kui laudis jääb altpoolt nähtavale, võib materjali kinnitada ka laia peaga kruvidega. Kruvid ei pea laudisest ilmtingimata läbi ulatuma. Katteplaatide alla tuleb alati paigaldada aluskate.  Kui vana katusepapi serv on räästa suunas alla painutatud, tuleks serv ära lõigata ja paigaldada räästaplekid. Kui alumised räästalauad on kahjustatud, tuleb need välja vahetada. Vanas katusepapis esinevad voldid jms tuleb lahti lõigata, liimida ja naeltega kinnitada.

Kaubamärk

Bituumensindli pikkus (EN544)

320 mm

Bituumensindli laius (EN544)

1000 mm

Bituumensindlite kaal m² kohta

± 7.67 kg/m²

Bituumensindlite arv pakis

22 tk

Ühe paki katvus

3 m²

Pakkide arv alusel

39 tk

Rebenemiskindlus (EN 12311-1)

≥ 100 N

Tulekindlus

BroofT2 & klass E

Garantii

10 aastat

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist