Katusekivi Monier Elegant Plus

Tutvuge Eestis valmistatud Est-Stein Elegant Plus katusekiviga, mis ühendab endas nii klassikalise disaini kui ka tipptasemel kvaliteedi. Selle kahekordse värvikihiga betoonist katusekivi värvivalik sobib igale maja stiilile ja garanteerib aastakümnete pikkuse vastupidavuse. See pole lihtsalt katusekivi, vaid investeering Sinu kodu tulevikku. Valitud materjalid ja disain tagavad kaitse ilma mõjude eest, samal ajal lisades Sinu kodule ajatut elegantsi.

  • Värvivalik: Pakkumisel on viis paeluvat tooni: klassikaline must, rikkalik mocca pruun, sügav tumehall, maalähedane savipunane ja ajatu antiik.
  • Vastupidavus: Läbinud Rootsi, Saksamaa ja Inglismaa karmide tehnikalaborite testid.
  • Paigaldamine: Kiidetud üle Euroopa oma paigalduse lihtsuse eest.
  • Eluiga: Projekteeritud kestma üle 100 aasta.
  • Garantii: 30-aastane garantii annab lisakindluse.

Alates 7.1 EUR/m2 koos KM

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

  • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
  • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
  • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
  • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Kiviplaadi suurus

333 x 420 mm

Kattelaius

300 mm

Katte pikkus

330 mm

Roovisamm

320 – 370 mm

Kaal

c.a 4,2kg

Kaubamärk

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist