Keraamiline katusekivi Monier Granat 13 V

Granat 13 V on uhke ajaloo ja suurepäraste omadustega keraamiline kivi, otse patenteeritud keraamilise kivi “Marseilles” pärijaks. See kivi on eriti hinnatud muinsuskaitse all olevate hoonete renoveerimisel, kuna see säilitab traditsioonilise elegantsi ja pakub samal ajal tänapäevaseid eeliseid.

Granati topeltvalts tagab tugeva veepidavuse, tehes sellest ideaalse valiku erinevatele katusetöödele. Seda on saadaval erinevates värvitoonides, sealhulgas antratsiit, kastan, kirss, savipunane ja vasepunane, võimaldades sul valida stiili, mis sobib kõige paremini sinu projekti ja arhitektuurse visiooniga.

Granat 13 V järgib patenteeritud katusekivi kuju “Marseille”, mis on üks vanimaid teadaolevaid katusekivisid, mistõttu võib seda kiviprofiili tihti näha vanemate hoonete katusel. See muudab Granati suurepäraseks valikuks nii ajalooliste hoonete renoveerimiseks kui ka uute majade katuste ehitamiseks, pakkudes ajatut elegantsi ja vastupidavust.

alates 23.80€/m2

Vaata täpsemat hinda

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

  • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
  • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
  • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
  • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Värv

Antratsiit, Kastan, Kirss, Savipunane, Vasepunane

Kiviplaadi suurus

258 mm x 430 mm

Kattelaius

213mm

Roovisamm

330mm – 360mm

Kaal

3,6kg

Kaubamärk

Pinnakate Värv Hind (€/m2)
Läbiva tooniga Savipunane 23.80
Angobeeritud Vasepunane 24.90
Angobeeritud Antratsiit 25.80
Glasuur Kirss 28.10
Glasuur Kastan 28.10

 

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist