Keraamiline katusekivi Monier Turmalin

Turmalin on elegantne ja hooldusvaba keraamiline kivi, millel on sile profiil ning mis sobib suurepäraselt kaasaegsete arhitektuurimajade jaoks tänu oma laiale värvivalikule, erinevatele pinnatöötlustele ja samal ajal minimalistlikule disainile.

Seda mitmekülgset kivi saab hõlpsasti kasutada nii katuste kui ka välisseinte katmisel, luues sellega harmoonilise kooskõla viimaste disainitrendidega.

Turmalin on topeltvaltsiga tasapinnaline keraamiline katusekivi, mis võimaldab lihtsat paigaldamist. Turmalini värvivalik ja pinnatöötlused on loodud tänapäevase arhitektuuri jaoks, tagades stiilse ja kaasaegse katuse. Kuid see ei piirdu vaid katusega; Turmalini kasutatakse üha sagedamini ka fassaadide katmiseks, pakkudes seeläbi lihtsasti hooldatavat ja tõhusat kaitset soojustusele ning seinastruktuuridele.

alates 32.60€/m2

Vaata täpsemat hinda

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

  • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
  • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
  • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
  • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Värv

Antratsiit, Hall, Kastan, Must, Savipunane, Vasepunane

Kiviplaadi suurus

280 mm x 475 mm

Kattelaius

238-240mm

Roovisamm

355mm – 380mm

Kaal

4,4kg

Kaubamärk

Pinnakate Värv Hind (€/m2)
Läbiva tooniga Savipunane 32.60
Angobeeritud Vasepunane 34.10
Angobeeritud Antratsiit 34.10
Glasuur Kastan 35.60
Glasuur Hall 36.60
Glasuur Must 38.20

 

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist